Oorzaak van slecht starten en wat het kost om te repareren hebben helaas niets met elkaar te maken.

Een groot probleem kan voor een dubbeltje opgelost worden, een klein probleem ka je een vermogen kosten. Genoeg gefilosofeerd op de late avond.
Je zegt zelf als startmotor. Het kan de startmotor zelf zijn of de aansluitingen naar de startmotor toe, als die gecorrodeerd zijn is er een te hoge weerstand en draait de startmotor ook slecht. Verder is hier pas op het forum nog een draadje geweest van iemand die de startmotor gedemonteerd, er bleken losse magneten in te zitten, na reparatie deed het ding het weer, even zoeken. Daarnaast zitten er nog lagertjes in en andere zaken die voor ongemak kunnen zorgen, is nornaliter allemaal te reviseren. Als hij echt kapot is kun je nog eens kijken bij de bekende handelsbedrijven voor een gebruikt exemplaar.
Er zijn dus nog wel een paar zaken die je kunt doen voordat je bij Herr BMW aan de balie staat met "Doet u me er maar eentje"