Vanmorgen vroeg vertrokken voor een ritje ri. de Harz.
Met 130 km p/u op de A1 alleen maar ingehaald door een licht groene R1100RT, tja een groene mag dat.
Na verloop van tijd uiteraard meerdere BMW's gezien, op een gegeven moment hou je op om te tellen.
Natuurlijk is zo'n ritje leuk, ik hoefde de rit maar voor iets meer dan 50% te rijden om pauze en lunchmogelijkheden te vinden voor een aanstaande rit met een groep.
Wat nog leuker was een lunch te gebruiken op een terrasje waar al een 10 tal (Nederlandse) (geen BMW rijders!) motorrijders zaten en de R1150RT pontificaal voor het terras te zetten en er lekker bij gaan zitten, zonder woorden maar met zo'n

!!
Enfin na 480 km te hebben gereden, en uiteraard probleemloos, met een wat hoger verbruik (1:16,5) nog redelijk toch? thuis maar weer eens de laatste zonnestralen te hebben opgevangen, heb ik een fijne dag gehad.
RhanRT