adjuvo schreef:****** UPDATE ******
Beveiliging van de Motorrijders 24 mei 2010
Bewustmaking, veiligheid, hoffelijkheid en vriendelijkheid
Op 24 mei 2010 organiseren de Coordinatie- en Steundirectie (CSD) van de federale politie en de zeven Lokale Politiezones (PZ) van het gerechtelijke arrondissement DINANT en verschillende andere zowel burgerlijke als politionele partners, en dit voor het derde opeenvolgende jaar, hun “veiligheidsdag motorrijders”.
Bewustmaking, veiligheid, hoffelijkheid en vriendelijkheid blijven de trefwoorden van dit evenement.
Programma
Door middel van een road book zullen de deelnemers de site van het vliegveld van Cerfontaine verlaten en ze zullen op ontdekking van de Thiérache de schilderachtige wegen van het arrondissement doorkruisen om in het provinciale domein van Chevetogne aan te komen.
Net als vorig jaar zullen de motorrijders contacten kunnen onderhouden met beroepsmensen (burgers, politiemensen, brandweer, enz.) en ze zullen de gelegenheid hebben, als ze langs de verschillende sites zullen komen, informatie en raad te krijgen gericht op besturing, eerste hulp, uitrusting, enz.
Een maaltijdpauze is voorzien in COUVIN. De mogelijkheid zal bestaan een warme maaltijd (geroosterde hesp, pastas en taboulé en rauwkostsalade) op de site van “Champaniat” te nemen.
De gevraagde prijs in voorinschrijving bedraagt 12 euro en 15 euro de dag zelf naargelang de beschikbare voorraden. Broodjes of worstbroodjes zullen ook voorgesteld worden tegen +/- 3 euro.
Voor de reservaties is de referentiepersoon Commissaris LETE Patrick (tel: 060 /310 207 - Email:
patrick.lete@skynet.be). NB : wacht niet te lang voor uw reservatie.
Nieuw dit jaar: meerdere prijzen (motorstages, tandem- en valschermsprongen) zullen de motorrijders die aan de tocht hebben deelgenomen en de vragenlijst over veiligheid hebben beantwoord, belonen. De resultaten alsook de naam van de winnaars zullen later in de rubriek "evenementen" van de website van de federale politie verschijnen.
Ook dit jaar zijn de autobestuurders op die ontdekkingsdag van de motorwereld uitgenodigd op dezelfde voorwaarden als de motorrijders.
De inschrijvingen zullen van 9 uur tot 11 uur op het vertrekpunt georganiseerd worden.
Om aan het evenement te kunnen deelnemen, zullen de piloten steeds een "VEILIGHEIDSHANDVEST " moeten ondertekenen, en zich zodoende ertoe verbinden om de wegcode na te leven en een voertuig te gebruiken, dat aan de eisen van de geldende wetgeving voldoet, enz.
De deelneming in de kosten bedraagt 5 € per ploeg.
Dit bedrag omvat de inschrijving, het road book (met mogelijkheid om de reisweg te downloaden indien in het bezit van een “Tripy”) en de badge die op een voor de organisatoren zichtbare plaats aangebracht zal moeten worden.
De opbrengst van die dag zal volledig overgemaakt worden aan een charitatieve instelling. Dit jaar werd de Vereniging van Ouders van Verongelukte Kinderen gekozen.
Hierna volgen de voorgestelde activiteiten:
CERFONTAINE - CHEVETOGNE : +/- 150 KM
Meer Info , reisweg , contactgegevens enz op :
http://www.polfed-fedpol.be/event/Dinan ... 010_nl.php