Beste motorrijd(st)ers,
Bij deze stel ik mij even voor op het

! Mijn naam is EileRT en ben sinds januari van dit jaar de trotse bezitter van een mooie BMW

. Ik heb al zo af en toe gekeken op het forum en zie dat er veel kennis en ervaring wordt uitgewisseld. Via het forum ben ik in contact gekomen met Kenny van MSA en hij heeft mijn motor helemaal nagelopen en voorzien van de nodige verbeteringen (o.a. Xenon, Hyperpro veren en V-stream ruit). Omdat ik vooral meer woonwerk wil rijden heb ik gekozen voor deze motor. Wat een mooie kuip en houding: je zit lekker "in" de motor!
Vanaf 1996 heb ik mijn motorrijbewijs en heb ik altijd met veel plezier een Honda Shadow VT 800 gereden. Omdat ik gehecht ben aan deze V-twin heb ik daar geen afstand van kunnen doen.
Helaas is het nu winter en staan beide motoren in de (verwarmde) garage. Dit forum laat in ieder geval mijn motor hart kloppen (ook in de koude winterperiode!).
![motorgroet [groet]](./images/smilies/motorgroet1.jpg)
Eilert