codeer stekker /relais

Bekabeling, zekeringen, accessoires en storingen.

Moderator: RT_Patrick

Gesloten
thooms

codeer stekker /relais

Ongelezen bericht door thooms »

hallo

Ik ben op zoek naar de juiste kleur codeer relais voor mijn Bmw.
Ik heb er een rose in zitten maar volgens mij moet er een grijze inzitten.
Wie weet een goede site waar aan gegeven staat welke je moet hebben al dan niet met orgineele uitlaat

Gr Wijnald
Inspector Gadget

Re: codeer stekker /relais

Ongelezen bericht door Inspector Gadget »

Via G00gle gevonden;
http://www.powerboxer.de/4V-Codierstecker.html

Onderaan de pagina staat een link naar een (veel-kleurige) PDF.

Zo'n codeer-stekker is niets anders dan een aantal doorverbindingen, dus kan je met een beetje goede wil zelf aanpassen. ;)

/Edit:
Je behoeft normaal gesproken je code-stekker niet aan te passen als je een niet-OEM uitlaat gebruikt.
Wel is het zo dat bij sommige niet-OEM soms ff een knalletje uit de uitlaat komt, omdat er minder tegendruk is versus de OEM uitlaat.
Ga je daarentegen met de lamba-sonde aan de gang danwel CO2-potmeter inbouwen, of een andere Motronic Chip, moet je wel met de codeerstekker aan de slag.

Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!

Gesloten
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht

Terug naar “Elektrische Systemen”