Een gratis forum voor liefhebbers van boxermotoren en RT-modellen. Hier deel je informatie, ervaringen en ritverhalen met andere motorrijders. Of je nu rijdt of fan bent, je bent welkom!
Vandaag voor het eerst een stukje gereden op mijn eerste , hij komt (stilstaand vanuit z'n vrij) af en toe niet in zijn 1e versnelling, wanneer ik dan een 5 cm. vooruit beweeg doet ie het wel. Is er iemand bekend met dit fenomeen?
Jan
Dit lijkt mij niet een specifiek 1150-kwaaltje, maar meer een algemeen R-kwaaltje.
Bij mijn R1100RT had ik dit erg regelmatig (óók bij een zeer soepel en schoon kogelgewricht en stangensysteem)
en bij mijn huidige R1200RT is het wel een stuk minder maar nog steeds wél aanwezig.
Afgelopen week had mijn zoon zelfs een 2010 model 1200RT als leenfiets bij van Harten vandaan en die mailde mij ook al over dit fenomeen (heeft een F800ST en deze hebben daar geen enkele last van..)
Inderdaad een beetje met de koppeling spelen en een enkele cm's naar voor of achter bewegen en daar gaat ie....
Ligt dus niet aan jouw of alleen jouw "fiets".
Willem.
Keep on beeming
Honda CB72, Honda CB550K3, 28 jaar vier wielen, BMWR1100RT, BMWR1200RT, BMWR1200RT/LC