even voorstellen

Wij stellen het op prijs dat nieuwe forumleden zich hier even introduceren alvorens tot posten over te gaan.

Moderator: RT_Patrick

Paul Zagwijn

even voorstellen

Ongelezen bericht door Paul Zagwijn »

Beste allen,

Een hernieuwde poging. Een eerdere poging is gestrand omdat dit bijna gelijktijdig viel met onze verhuizing van Noord Holland naar Dronten, en verandering van werkgever. Dit heeft alle beschikbare tijd en aandacht gevraagd de afgelopen periode en is er nu weer wat meer ruimte voor andere aciviteiten. Zie dat de site heel mooi en functioneel is geworden, complimenten daarvoor. Ik lees, ook al ben ik helemaal niet technisch aangelegd, met veel interesse de onderwerpen op de site. Mogelijk dat ik binnenkort ook eens wat mensen kan ontmoeten op een tourrit of andere bijeenkomst. Recent hebben we onze 14 jaar oude RT ingeruild voor en jonger exemplaar van 2007. We hebben het zeer naar ons zin met de BMW, en trekken er regelmatig samen ( Paul & Desirée) op uit.

Vriendelijk groet, Paul
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Gebruikersavatar
JOS WRSM
Erelid
Erelid
Berichten: 4382
Lid geworden op: 27 feb 2007, 22:08
Type: Ik heb geen motor (meer)
Land: NL
Woonplaats of omgeving: Amsterdam
Contacteer:

Re: even voorstellen

Ongelezen bericht door JOS WRSM »

Beste Paul & Desirée

Van harte welkom op het RT-forum . Vanuit het forum vindt jaarlijks het RT treffen plaats. Voor volgend jaar wordt dit eind april 2011. Regelmatig organiseren de leden onderling ook wel ritten waar je je bij aan kunt sluiten.
Veel plezier in Dronten en met het RT-forum

[groet]
Jos
Met vriendelijke motorgroet
Jos WRSM
Stingray

Re: even voorstellen

Ongelezen bericht door Stingray »

Van harte welkom op het forum en veel veilige km toegwenst op je 1200RT. Ziet er op de foto in ieder geval goed uit.
Randy
Berichten: 97
Lid geworden op: 08 okt 2009, 21:07
Type: R1200RT
Bijz: Alarm,Bi-Xenon,ESA,GPS,50ltr topcase,Full options
Land: Nederland
Woonplaats of omgeving: Rotterdam
Locatie: Rotterdam

Re: even voorstellen

Ongelezen bericht door Randy »

Dag Paul ,

van harte welkom en gefeliciteerd met je RT , een mooi ding , hoor !

veel veilige en plezierige km's toegewenst ,
de hartelijke -1200- groeten ,
Randy
Gebruikersavatar
WernerB
Berichten: 844
Lid geworden op: 09 okt 2009, 14:50
Type: R1200RT
Bijz: Midland BT next/TomTom 550
Land: Nederland
Woonplaats of omgeving: Tholen
Locatie: Tholen

Re: even voorstellen

Ongelezen bericht door WernerB »

Hallo Desirée en Paul,
Welkom op dit geweldige forum!
Veel zonnige en veilige kilometers toegewenst!

Have a nice BMW-day!
WernerB
Have a nice BMW-day!
WernerB

.....Nil Nobis Absurdum....Dus: Penderyn whisky, mooie sigaren en Italiaanse Amarone-wijn! (Niet noodzakelijkerwijs in die volgorde......)
Afbeelding

Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!

Plaats reactie

Terug naar “Nieuw hier? Graag eerst even voorstellen”