
Ik sta op het punt een Nedplex scherm bij Olivier te kopen, liefst vanavond nog zodat ik 'm bij 't treffen heb..

maar zit nog te twijfelen of ik de 46cm of de 50 cm koop. Met het scherm in de hoogste stand, kijk ik bij de 46cm nog net wél over de ruit heen, bij de 50cm net niet. Eerst dacht ik gewoon de 50cm te kopen omdat ik die uiteraard altijd nog in een lagere stand kan zetten......maar wat doet dat dan voor 't comfort..

Kweet het, kon er ook voor kiezen om op en neer naar Terneuzen te rijden zodat ik ze beide kan uitproberen, maar dat red ik niet meer voor de 25ste..

Dus mijn vraag; kunnen jullie bij jullie verhoogde schermen er in de hoogste stand wél of niet over heen kijken en hoe bevalt dat?....of had je achteraf toch liever een hoger danwel lager scherm gehad?
![motorgroet [groet]](./images/smilies/motorgroet1.jpg)
Berry