Robert-Jan met een nieuwe bike ❤️

Wij stellen het op prijs dat nieuwe forumleden zich hier even introduceren alvorens tot posten over te gaan.

Moderator: RT_Patrick

Robert-Jan
Berichten: 1
Lid geworden op: 10 sep 2025, 22:42
Type: R1100RT
Bijz: Geen
Land: Nederland
Woonplaats of omgeving: Stadskanaal

Robert-Jan met een nieuwe bike ❤️

Ongelezen bericht door Robert-Jan »

Goede middag,

Mijn naam is Robert-Jan.

Ik heb gisteren de R1100RT overgenomen van mijn vader die hem 12 jaar heeft gehad.

Erg blij mee!

Het is een ‘99er R1100RT met 76.000km op het klokje.

De motor heeft 2 jaar stil gestaan. Dus hij krijgt nu eerst _004 welverdiende service. Ik heb nieuwe banden besteld, olie filters etc. En hij krijgt zijn voorpoten geserviced. 1 was lek. Het zijn meer geleide poten begreep ik al. Maar ook die wil ik lekker fris hebben.

Ik ga de Beamer als woon-werk motor rijden. We hebben er zelfs een auto voor weg gedaan.

Naast de RT heb ik nog een paar Italiaanse dames staan. Die komen eigenlijk alleen met mooi weer buiten.

Ik ben hier lid geworden om me te verdiepen in de RT. En te onderzoeken wat iedereen zoal eraan gemodificeerd heeft. Te denken aan verlichting. (Heb al wat leuke dingen gezien)

Dat was hem voor nu.
TomDujardin
2023
2023
Berichten: 130
Lid geworden op: 24 dec 2014, 15:00
Type: R1100RT
Land: NL
Woonplaats of omgeving: Wissenkerke

Re: Robert-Jan met een nieuwe bike ❤️

Ongelezen bericht door TomDujardin »

Goede morgen

Heb zelf tig km op de 1100 gereden bij nacht en ontij. Wat ik aangepast heb is n led( rood, rem, links rechts pink) strip op de topkoffer om de zichbaarheid achterop te verbeteren, en voorop 2 verstralers om te compenseren voor de matige lichtopbrengst van 1 H4 koplamp.

-groet-
Tom
Gebruikersavatar
siebke
Berichten: 824
Lid geworden op: 13 mei 2010, 16:50
Type: R1200RT
Bijz: 2009, import (D)
Land: Nl
Woonplaats of omgeving: Peel en Maas

Re: Robert-Jan met een nieuwe bike ❤️

Ongelezen bericht door siebke »

Het achter(kaars)lichtje heb ik toentertijd vervangen voor een 15 W lampje (van een vrachtauto??), Dat was al een hele verbetering en het verschil met het remlicht (21 W) was evengoed zeer duidelijk. Simpel en doeltreffend.
As ut neet geit zoeas 't môt, dèn môt 't mèr zoeas ut geit

Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!

Plaats reactie

Terug naar “Nieuw hier? Graag eerst even voorstellen”