Zijkoffer wil niet meer open

Alle overige technische zaken.

Moderator: RT_Patrick

JacobVdW
Berichten: 3
Lid geworden op: 19 mar 2025, 09:16
Type: R1200RT
Land: Nederland
Woonplaats of omgeving: Assen

Zijkoffer wil niet meer open

Ongelezen bericht door JacobVdW »

Beste forumleden,

Onlangs probeerde ik een van de zijkoffers van mijn R1200RT van 2007 te openen, maar toen ik het klepje omhoog trok schoot aan de binnenzijde iets los. Hierdoor kan ik de koffer niet meer ontgrendelen.

Weet iemand hoe ik dit kan herstellen? Alvast bedankt voor de reacties.

[groet]
Jacob
Gebruikersavatar
maRcBMWR
Berichten: 56
Lid geworden op: 15 aug 2023, 10:19
Type: R1200RT
Land: Nederland
Woonplaats of omgeving: Twente

Re: Zijkoffer wil niet meer open

Ongelezen bericht door maRcBMWR »



misschien heb je hier iets aan. Het komt meer voor :-(
R1200RT (2010)
Gebruikersavatar
PanEuRoel
2024
2024
Berichten: 1020
Lid geworden op: 18 okt 2019, 01:48
Type: R1200RT
Land: Nederland
Woonplaats of omgeving: HULST

Re: Zijkoffer wil niet meer open

Ongelezen bericht door PanEuRoel »

Heel interessant filmpje!!! Dank je wel!!! _004
Groeten, Roelof
R1200RT; Hornig RVS valbeugels; LedPerf Dual Auxiliary Lights; Stebel Nautilus Marine; 180 graden flitser; Garmin Zümo XT met Zümolock; TopSellerie Comfort Zadel
Gebruikersavatar
aantzeetje
Berichten: 554
Lid geworden op: 09 jul 2010, 14:56
Type: R1200RT
Land: B
Woonplaats of omgeving: Oostduinkerke

Re: Zijkoffer wil niet meer open

Ongelezen bericht door aantzeetje »

Toen ik de beschadigde koffer uit mekaar haalde van mijn 2009 RT zag ik ook dat de haakse opstand van dat staafje (net waar die meneer zijn duim zit op de video link hierboven) dat de koffervergrendeling opent, ook niet meer 90°haaks was en wat verbogen. Dus een aanrader als je koffers wat moeilijk beginnen doen om alle schroeven van de binnenschaal te verwijderen, inclusief de onderste van het kofferdeksel, die er uit te halen en die opstand weer haaks te plooien met een goede tang. Half uurtje werk per koffer.
Die van het oprolmechanisme laat je best zitten of het kost je een half uur extra op die veer weer op zijn plaats te krijgen.

Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!

Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht

Terug naar “Overige Techniek & Mechanica”