Pagina 1 van 1
					
				Buitentemperatuur sensor
				Geplaatst: 20 okt 2023, 21:03
				door Homan032
				Allen,
Een vraag. Op het display van mijn 2006 1200RT zit een buitentemperatuur indicatie maar die werkt niet. Niet heb ik alle kappen er rechts afgehaald omdat volgens het Clymer Manual boek deze rechts zou moeten zitten. Of ik ben blind of hij is weg. Iemand een foto waar dat ding zich zou moeten bevinden? 
Groet Stephan
			 
			
					
				Re: Buitentemperatuur sensor
				Geplaatst: 21 okt 2023, 03:08
				door Paniekje
				Bij de 2012 zit ie rechts tussen de kappen naar beneden gericht (inkeping in rand van bovenste kuipdeel).
Dus tussen bovenkuip en grijze onderkuip , bijna vooraan .
			 
			
					
				Re: Buitentemperatuur sensor
				Geplaatst: 21 okt 2023, 07:49
				door ErikS
				Als je de kappen aan de zijkant er niet afhaalt en je kijkt van voren er in dan zit hij op de rechter rand van het kuipdeel geklemd zichtbaar. Althans daar zat hij bij de mijne!
			
		
				
			 
- voorzijde.jpg (29.27 KiB) 208 keer bekeken
  
			
					
				Re: Buitentemperatuur sensor
				Geplaatst: 21 okt 2023, 13:00
				door aantzeetje
				Die zie je makkelijk zitten op de plaats hierboven aangeduid als je links in de kuip kijkt. Is een zwart buisje dat in een plastic klemmetje zit.
			 
			
					
				Re: Buitentemperatuur sensor
				Geplaatst: 21 okt 2023, 13:09
				door jbazelmans
				Homan032 schreef: 20 okt 2023, 21:03
Allen,
Een vraag. Op het display van mijn 2006 1200RT zit een buitentemperatuur indicatie 
maar die werkt niet. Niet heb ik alle kappen er rechts afgehaald omdat volgens het Clymer Manual boek deze rechts zou moeten zitten. Of ik ben blind of 
hij is weg. Iemand een foto waar dat ding zich zou moeten bevinden? 
Groet Stephan
 
Ik denk dat je de sensor niet kan vinden omdat die waarschijnlijk niet aanwezig is. En dat zou zo maar eens de oorzaak van het niet werken van de sensor kunnen zijn  

 
			
					
				Re: Buitentemperatuur sensor
				Geplaatst: 21 okt 2023, 14:50
				door Homan032
				ik heb hem inmiddels gevonden, hij zat aan de kap vast rechts, getest en een andere besteld:)