R1200RT Miniatuur

Radio/DVD, voetsteunen, wildfluitjes. valbeugels enz. enz.

Moderator: RT_Patrick

Gesloten
HVEI

R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door HVEI »

Ik ben op zoek gegaan naar een een miniatuur van mijn R1200RT. Na even zoeken vond ik: 1/10 BMW R1200 RT K26 MOTOR BIKE (GRAY) Die Cast, $76,=. Dat leek mij wel wat, maar bij het bestellen kwam daar plotseling $63,= verzendkosten bij. Wordt wat veel dacht ik.

Weet iemand of dit ook in Europa te krijgen is en zo ja waar?
Ik zoek dit model:
(Nu dacht: Ik zet er even een foto bij, maar dat lijkt niet te lukken. Of ik heb hier geen bevoegdheid voor?)

Op internet:

http://www.teamdiecast.com/bmw/1/10-bmw ... d_972.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
HansD
Berichten: 3358
Lid geworden op: 10 sep 2008, 13:30
Type: R1200RT/LC
Land: NL
Woonplaats of omgeving: Rotterdam
Locatie: Bergschenhoek

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door HansD »

Misschien vanuit Griekenland?
http://www.fasmamodels.gr/index.php?mai ... anguage=en

Ook staat er een 1:10 miniatuur in de accessoire-lijst van elke BMW motor dealer!
Hans
moh_fan
Berichten: 678
Lid geworden op: 04 mar 2009, 22:00
Type: R1200RT/LC
Land: NL
Woonplaats of omgeving: N-Br

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door moh_fan »

Ik heb zo'n miniatuur een keer voor mijn verjaardag gekregen.
Deze was gewoon gekocht bij de dealeRT.
AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding
R1150RT - R1200RT '07 / '08 / '11 / '15
--- Lid BMW MC Vlaanderen ---
Gebruikersavatar
Kees BMW
Berichten: 623
Lid geworden op: 28 mar 2008, 19:31
Locatie: Harlingen

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door Kees BMW »

Hallo.

Hier heb ik mijn R1150Rt ook gekocht.

http://www.sonnenkopf.at/shop/index.php ... tid=373350" onclick="window.open(this.href);return false;

Succes
Kees BMW
HVEI

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door HVEI »

Ik heb lang gezocht naar een 1/10 grijze R1200RT en dankzij Hans zojuist uit Griekenland ontvangen. Het model is overal uitverkocht en bleek ik heel Europa en VS niet meer te leveren.
Fasma models in Griekenland had hem nog wel. Was wel even spannend toen ik mijn creditcard gegevens in de Griekse site klopte. De site bevat nauwelijks Engelse tekst, alleen Grieks. Al snel kreeg ik antwoord. Aanvankelijk rekende ze 30 euro verzendkosten, maar tot mijn verrassing kreeg ik een mail dat 17,60 werd teruggestort omdat de verzendkosten lager bleken te zijn (12,40). Heel netjes. Vandaag kwam de griekse doos met een keurig verpakte en smetteloze R1200RT.
Dankje Hans.

Huub
Gebruikersavatar
HansD
Berichten: 3358
Lid geworden op: 10 sep 2008, 13:30
Type: R1200RT/LC
Land: NL
Woonplaats of omgeving: Rotterdam
Locatie: Bergschenhoek

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door HansD »

Huub,
Leuk om te lezen.
Laat me weten hoe het model eruit ziet / bevalt. Ik zit er over te denken om er ook een te laten komen.. Hoppa!
Hans
HVEI

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door HVEI »

Hans, het ziet er perfect uit. Die Cast model van Auto Art. Alles klopt gewoon, zelfs de contactsleutel met afstandbediening voor het alarm ontbreekt niet.
prijs 65 euro en dus 12 euro verzendkosten. Keurig in de originele verpakking met beschermplastic etc. De koffers zijn afneembaar en kunnen open. Ook een tanktas wordt meegeleverd. Je bent eigenlijk verbaasd dat het ding niet wil starten als je op de startknop drukt. ;)

Huub
Mr Slow

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door Mr Slow »

Kijk hieronder even bij Ebay

In 't zwart:

http://cgi.benl.ebay.be/MODELL-1-10-BMW ... 53de3db3b3" onclick="window.open(this.href);return false;

In 't rood:

http://cgi.benl.ebay.be/MODELL-1-10-BMW ... 53dcd0db52" onclick="window.open(this.href);return false;

"Polizei" RT

http://cgi.benl.ebay.be/NewRay-BMW-R-12 ... 5ad5c2c22e" onclick="window.open(this.href);return false;

"Police" RT

http://cgi.benl.ebay.be/MOTO-BMW-R1200R ... 35a591c4ee" onclick="window.open(this.href);return false;

"Gendarme" RT

http://cgi.benl.ebay.be/NEW-RAY-MOTO-BM ... 3a56436eea" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
Willem Rietveld
Berichten: 183
Lid geworden op: 15 sep 2008, 21:34
Type: R1200RT/LC
Bijz: 2014
Land: Ned
Woonplaats of omgeving: Almere
Locatie: Almere

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door Willem Rietveld »

Hallo, op die griekse site staat inmiddels ook al "sold out".
Wél heel erg fraaie modellen hoor.
gr, Willem.
Keep on beeming
Honda CB72, Honda CB550K3, 28 jaar vier wielen, BMWR1100RT, BMWR1200RT, BMWR1200RT/LC
HVEI

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door HVEI »

Sold out...

Da's jammer. Ik vermoed dat de modellen slechts in beperkte oplage gemaakt worden. Mogelijk brengt 'auto art' weer nieuwe uit nu het model in 2010 gewijzigd is.

Huub
HVEI

Re: R1200RT Miniatuur

Ongelezen bericht door HVEI »

Op ebay (@Mr Slow) lijken er nog een paar te koop te zijn. Wel duur. De grijze voor 100 euro ex verzendkosten is wel wat veel denk ik.

Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!

Gesloten
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht

Terug naar “Over: Overige accessoires”