Aangezien ik altijd zo'n beetje net over de toegestane snelheid rij zoals ik dat vroeger geleerd heb (beweeg t.o.v. je omgeving zodat je bezig bent en dus wakker blijft) moet ik ook constant op de straatrovers van de overheid letten en dat leidt dan weer af.
Sinds een paar jaar rij ik met de Flitsmeister-app op de iPhone, op die iPhone staat ook de nodig de muziek dus dat is een mooie combinatie. Het effect is dat ik ruim van te voren in de helm hoor of ze ergens langs de kant staat en ter plekke echt even heel keurig rij en verder gewoon mijn aandacht bij het verkeer kan houden zonder stress of niet 1 of 2 km/h te hard rijdt zoals de levensgevaarlijke 108 km/h

Verder waarschuwt Flitsmeister ook voor troep op de weg, vertragingen of andere zaken die afwijken van normaal doorstromend verkeer.
Zijn er meer die dit zo gebruiken of juist niet?