Even voorstellen

Wij stellen het op prijs dat nieuwe forumleden zich hier even introduceren alvorens tot posten over te gaan.

Moderator: RT_Patrick

Rens

Even voorstellen

Ongelezen bericht door Rens »

Hallo,
Ik ben Rens en woon in Amersfoort. Ik rijd al zo'n 40 jaar BMW. Eerst een R50S met Glazer kuip, daarna een R75/5 met Avon kuip. Toen even niets (kleine kinderen vergen veel vrije tijd) Daarna een R80RT (eindelijk een echte RT) die ik meer als 10 jaar had. Nu sinds een jaar een naked bike. Een R1150R. Een pekelfiets die ik geheel restaureerde.
Via dit RT forum kwam ik bij Kenny Simon terecht en door hem heb ik mij nu geregistreerd. Volgens hem is de R het nauwst verwant aan de RT. Vandaar. Hij controleerde mijn herbouwde fiets en zorgde voor veiligheid en een perfecte afstelling.
Groeten
Gebruikersavatar
JOS WRSM
Erelid
Erelid
Berichten: 4382
Lid geworden op: 27 feb 2007, 22:08
Type: Ik heb geen motor (meer)
Land: NL
Woonplaats of omgeving: Amsterdam
Contacteer:

Re: Even voorstellen

Ongelezen bericht door JOS WRSM »

Hallo Rens,

Welkom op het RT-forum . Met 40 jaren motorervaring kunnen we elkaar de hand schudden want ik haalde in 1971 m'n A rijbewijs en de tweede fiets was natuurlijk een BMW . . . . :D
Wat leuk zeg, zo'n restauratieproject. Laat je em eens zien in SHOWEN DIE R1100RT?

Veel plezier met je -1100- en het RT-forum

[groet]
Jos
Met vriendelijke motorgroet
Jos WRSM
Gebruikersavatar
BertL
2024
2024
Berichten: 836
Lid geworden op: 24 jul 2009, 16:58
Type: Ik heb een ander type BMW
Bijz: K1200GT/2008
Land: Nederland
Woonplaats of omgeving: Ommen
Locatie: Ommen

Re: Even voorstellen

Ongelezen bericht door BertL »

Welkom op dit forum en ik ben erg benieuwd naar de feauteaux !
GrTz
BertL
Erteetje

Re: Even voorstellen

Ongelezen bericht door Erteetje »

Als limburger vind ik het bijna jammer dat ik niet in de buurt woon van amersfoort. Misschien wordt het tijd om de legendarische Kenny eens op te zoeken. Die naam kom ik hier wel heeeeeeeeeeeeel erg veel tegen.
Het kost vanuit Zuid Limburg erg veel tijd om voor een beurtje naar Amersfoort te rijden.
Misschien moet ik toch maar eens gaan overwegen te emigreren naar het noorden :D :D :D
Maar dan zijn de eiffel en de ardennen weer te ver weg. Wat een dilemma's :D :D :D

Veel plezier hier op het forum.
Luc

Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!

Plaats reactie

Terug naar “Nieuw hier? Graag eerst even voorstellen”