En daar ben ik weer...

Wij stellen het op prijs dat nieuwe forumleden zich hier even introduceren alvorens tot posten over te gaan.

Moderator: RT_Patrick

HVEI

En daar ben ik weer...

Ongelezen bericht door HVEI »

Dag motorvrienden,

Ja, ik ben weer terug. Heb even een uitstapje gemaakt van vijf jaar met een K1600 GTL. Enkele weken geleden heb ik deze weer ingeruild voor deze mooie R1200 RT model 2017, full options incl. radio (want daar was ik aan gewend geraakt haha)
Rijden op een RT blijft voor mij toch favoriet. Ik voel me er heerlijk op thuis, kan er weer mee gooien smijten.
Ik spreek geen kwaad over de K1600 hoor. Dit is een Rolls Roy's die zich ook geweldig laat besturen, zeker op de snelweg.
De RT bleef vijf jaar lang naar me lonken, een soort oude liefde. Na een voorzichtige proefrit was ik meteen verkocht. Ik viel voor mijn oude liefde. Het liefje heeft wel een verjongingskuurtje gehad! Wat rijdt die nieuwe RT lekker zeg echt duidelijk meer vermogen dan haar voorganger vijf jaar geleden.
Ja ik voel me weer thuis...
... ook hier op het forum trouwens. Veel oude namen zie ik nog steeds. Bekende discussies zie ik weer terug. Fijn!
Jos heeft wel al mijn berichten gewist. Grrr. Eigen schuld denk ik, had ik maar moeten blijven hangen.
Ik kwam nog wel een oud spoortje van me tegen, een restje van de motorvaardigheids training die ik voor het forum organiseerde jaren geleden. Dave: iets wat we weer eens opnieuw moeten doen?

Groeten, Huub van Eijk
Bijlagen
IMG_00871_zpsg3epoegg.jpg
IMG_00871_zpsg3epoegg.jpg (121.56 KiB) 24 keer bekeken
Laatst gewijzigd door HVEI op 22 okt 2016, 19:27, 5 keer totaal gewijzigd.
Gebruikersavatar
EileRT
Erelid
Erelid
Berichten: 4589
Lid geworden op: 11 feb 2012, 12:06
Type: R1100RT
Bijz: Bj. 2000 + ZTechnikVStream-HyperPro-StebelNautilus
Land: Nederland
Woonplaats of omgeving: Drachten

Re: En daar ben ik weer...

Ongelezen bericht door EileRT »

Hallo Huub,

Van harte welkom terug op ons mooie RT-forum en gefeliciteerd met je schitterende nieuwe -1200- (het plaatje staat nu nog even op z'n kop . . . ). En je weet het hè, oude liefde roest niet! Zo'n verjongingskuurtje van de RT kan je terecht bekoren! Big RT Smile

[groet] Eilert
Laatst gewijzigd door EileRT op 22 okt 2016, 19:23, 2 keer totaal gewijzigd.
Met vriendelijke motorgroet,
Eilert
HVEI

Re: En daar ben ik weer...

Ongelezen bericht door HVEI »

Jos, waarom staat mijn plaatje op zijn kop? Ik stuur hem echt andersom op hoor..

Huub
Gebruikersavatar
RToon
Berichten: 273
Lid geworden op: 07 okt 2015, 19:06
Type: R1100RT
Bijz: Kofferdeksels in kleur gespoten
Land: Nederland
Woonplaats of omgeving: Asten
Locatie: Asten

Re: En daar ben ik weer...

Ongelezen bericht door RToon »

zal ik hem effe omdraaien Huub
Afbeelding
een gezond mens heeft duizend wensen
een ziek mens heeft er maar een
Gebruikersavatar
heinvandermeijs
Berichten: 396
Lid geworden op: 15 jun 2015, 04:56
Type: R1200RT
Bijz: R1200rt uit 2010
Land: nederland
Woonplaats of omgeving: tilburg
Locatie: Tilburg
Contacteer:

Re: En daar ben ik weer...

Ongelezen bericht door heinvandermeijs »

Welkom terug Huub, zijn toch rare machines die RT's, ik heb nu een K 1200 LT. De lekkerste BMW die ik ooit gehad heb, maar denk toch af en toe terug naar mijn r 1150 rt.

[groet] Hein
Het leven hoort een groot feest te zijn, waarin niks moet en alles kan
Gebruikersavatar
JOS WRSM
Erelid
Erelid
Berichten: 4383
Lid geworden op: 27 feb 2007, 22:08
Type: Ik heb geen motor (meer)
Land: NL
Woonplaats of omgeving: Amsterdam
Contacteer:

Re: En daar ben ik weer...

Ongelezen bericht door JOS WRSM »

Leuk om je weer terug te zien, Luuk.
Met vriendelijke motorgroet
Jos WRSM

Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!

Plaats reactie

Terug naar “Nieuw hier? Graag eerst even voorstellen”