

Moderator: RT_Patrick



 op de markt kwam bleken er toch vele mankementen te zijn mbt de versnellingsbak.  Een terugroepactie en modificatie boden oplossingen.
 op de markt kwam bleken er toch vele mankementen te zijn mbt de versnellingsbak.  Een terugroepactie en modificatie boden oplossingen.  LC was er de beruchte "recall no ride" ivm de ESA perikelen.
 LC was er de beruchte "recall no ride" ivm de ESA perikelen.
 toch nog als testwinnaar uit de bus was gekomen
  toch nog als testwinnaar uit de bus was gekomen   
   
   
 ![motorgroet [groet]](./images/smilies/motorgroet1.jpg) 
 +1Jos WRSM schreef:Een vergelijk in techniek (van welke orde dan ook) tussen 1995 en 2014 is obsceen. Maar goed Moto73 meent dat te willen doen. Toen in 1995 deop de markt kwam bleken er toch vele mankementen te zijn mbt de versnellingsbak. Een terugroepactie en modificatie boden oplossingen.
In 2014 veranderde er niet veel, want na de introductie van deLC was er de beruchte "recall no ride" ivm de ESA perikelen.
Appels met peren vergelijken is geen goede zet van Moto73.
Wil je het artikel lezen stuur dan een PB naar ROBI

 
   
 
Zijn nu alle eventuele mankementen aan de nieuwe Rt. opgelost of is deze BMW. buiten de Esa perikelen meteen perfect?Jos WRSM schreef:Een vergelijk in techniek (van welke orde dan ook) tussen 1995 en 2014 is obsceen. Maar goed Moto73 meent dat te willen doen. Toen in 1995 deop de markt kwam bleken er toch vele mankementen te zijn mbt de versnellingsbak. Een terugroepactie en modificatie boden oplossingen.
In 2014 veranderde er niet veel, want na de introductie van deLC was er de beruchte "recall no ride" ivm de ESA perikelen.
Appels met peren vergelijken is geen goede zet van Moto73.
Wil je het artikel lezen stuur dan een PB naar ROBI

timo schreef: Zijn nu alle eventuele mankementen aan de nieuwe Rt. opgelost of is deze BMW. buiten de Esa perikelen meteen perfect?
Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!