Pagina 1 van 1
Beantwoord: Basecamp screenshot
Geplaatst: 03 sep 2014, 22:03
door japachap
Weet iemand hoe/als het mogelijk is om een screenshot van Basecamp te opslaan en daarna laten toenen in een Forumbericht?
Ik zie steeds meer berichten met een beeld van een map of route erbij en wil graag het leren!

Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 03 sep 2014, 22:15
door JOS WRSM
Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 04 sep 2014, 12:55
door bmwalter
In de bureau-accessoires zit een knipprogramma. Daar kun je iedere uitsnede van je scherm mee knippen en plakken. (Als je met Windows werkt )
Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 04 sep 2014, 16:43
door Hans Vaessen
Ik werk zelf graag met het gratis tooltje
http://www.gadwin.com/printscreen/
Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 04 sep 2014, 18:28
door japachap
Bedankt voor alle julie nuttige antworden!
Ik had geen idee de tool in Accessoires bestaat. Moet wel een keer alles doorzoeken!
Top antword BMWALTER
Bedankt ook Jos- maar ik weet al hoe ik moet fotos plaatsen :mrgreen:
Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 04 sep 2014, 21:53
door Inspector Gadget
+1 voor Gadwin, gebruik ik al vanaf de windhoos 98 tijdperk...
Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 04 sep 2014, 22:53
door HansD
Op de mac is het gewoon cmd-shift-4 (geen software nodig). Je ziet dan een kruis waarmee je een rechthoek kunt maken voor de uitsnede. Als je los laat, hoor je een foto/sluiter geluid, en staat de foto op je buroblad.

Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 04 sep 2014, 23:01
door Inspector Gadget
En wil je op de Mac ook nog heel wat moois doen met die screenshot, zoals uitgebreid bewerken, converteren e.d., adviseer ik TechSmit SnagIT.
Is er voor zowel de PC als de Mac.
Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 05 sep 2014, 20:50
door bmwalter
HansD schreef:Op de mac is het gewoon cmd-shift-4 (geen software nodig). Je ziet dan een kruis waarmee je een rechthoek kunt maken voor de uitsnede. Als je los laat, hoor je een foto/sluiter geluid, en staat de foto op je buroblad.

Ik wil geen zout op deze slak leggen maar achter deze toetscombinatie zit natuurlijk gewoon een stukje software. En wat je beschrijft is exact gelijk aan de knipfunctie in Windows....
Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 05 sep 2014, 21:51
door Nico4sen
Inspector Gadget schreef:En wil je op de Mac ook nog heel wat moois doen met die screenshot, zoals uitgebreid bewerken, converteren e.d., adviseer ik TechSmit SnagIT.
Is er voor zowel de PC als de Mac.
1 van m'n favoriete tooltjes
Re: Basecamp screenshot
Geplaatst: 05 sep 2014, 22:09
door Inspector Gadget
Zal ook 1 van de 1e licenties voor mijn Mac gaan worden die ik aanschaf.
Alleen nog een tegenhanger/equivalent voor Total Commander vinden maar waarschijnlijk zal ik CrossOver aanschaffen.
