Pagina 1 van 1
					
				Vreemde stekker
				Geplaatst: 15 jul 2014, 00:43
				door Adam
				Ben bezig mij  

  een grote beurt te geven en kwam dit stekker tegen. Volgens Haynes een 'OE connector' en volgens een download schema is het een ' STVB speciale uitrusting. Zijn ze vergeten de aanhangwagen mee te even toen ik mij  

  kocht 
 
 
Enige ideeën waarvoor het is?
 
			
					
				Re: Vreemde stekker
				Geplaatst: 15 jul 2014, 00:49
				door JOS WRSM
				Is het geen connectie voor een diagnoseapparaat? De inspector zal hier vast wel meer van weten . . . .  
 
 
			
					
				Re: Vreemde stekker
				Geplaatst: 15 jul 2014, 08:06
				door Inspector Gadget
				Ik heb nimmer het genoegen gehad om een 1150 uit mogen lezen, maar het lijkt er inderdaad op dat dit de diagnose stekker (met beschermkapje) is van de 1150. 
(die ook zo te zien boven ingeklemd kan worden)
			 
			
					
				Re: Vreemde stekker
				Geplaatst: 15 jul 2014, 13:10
				door Franky
				Het is de diagnose stekker  

 
			
					
				Re: Vreemde stekker
				Geplaatst: 15 jul 2014, 14:00
				door Adam
				Dank je heren, dus nog een 'probleem' opgelost. 
 
 
Aan te zien is het nooit gebruikt dus veel diagnostiek is niet echt nodig geweest...misschien kunnen wij beter de berijder diagnosterren i.p.v. de motor :-) 
gr
 
			
					
				Re: Vreemde stekker
				Geplaatst: 15 jul 2014, 15:25
				door Inspector Gadget
				Normaal gesproken wordt via dia weg bij regulier onderhoud ook de eventuele storingen uitgelezen en gewist, vaak.   
 
 
Die stekker is dusdanig geconstrueerd (draai-verbinding) dat je over het algemeen daar weinig slijtage aan ziet, volgens mij.
En het is een solide constructie, vindt ik zelf.