Pagina 1 van 1
Nieuw lid, even voorstellen
Geplaatst: 06 jul 2013, 17:03
door peter.vollaard
Hallo, ik ben Peter Vollaard ben 55 jaar en woon in brabant. Sinds 2 weken trotse eigenaar van een R1150RT uit 2001 met weinig kilometers. Hiervoor een Pan Europen st1100 gehad maar vond het gewicht in combinatie met het hoge zwaartepunt een probleem worden. Nu inmiddels een kleine 1000 km gereden op de BMW en ik moet zeggen dat het wel wennen is maar hij stuurt fantastisch evenals het remmen. Motorisch niet te vergelijken met de PAN maar zal ongetwijfeld wel gaan wennen.
Re: Nieuw lid, even voorstellen
Geplaatst: 06 jul 2013, 22:05
door hybride
peter.vollaard schreef:Hallo, ik ben Peter Vollaard ben 55 jaar en woon in brabant. Sinds 2 weken trotse eigenaar van een R1150RT uit 2001 met weinig kilometers. Hiervoor een Pan Europen st1100 gehad maar vond het gewicht in combinatie met het hoge zwaartepunt een probleem worden. Nu inmiddels een kleine 1000 km gereden op de BMW en ik moet zeggen dat het wel wennen is maar hij stuurt fantastisch evenals het remmen. Motorisch niet te vergelijken met de PAN maar zal ongetwijfeld wel gaan wennen.
Welkom Peter,
Ik ken dat gevoel als je wisselt naar een boxer. Het went zeker, ben het in de tijd zelfs meer gaan waarderen. Vooral het grote koppel op laag toerental en de stabiliteit die zo'n boxer motor geeft in de bochten.
Re: Nieuw lid, even voorstellen
Geplaatst: 07 jul 2013, 09:59
door japachap
Howdy... en, Welkom!

Re: Nieuw lid, even voorstellen
Geplaatst: 07 jul 2013, 12:45
door Franky
Welkom en veel veilige kilometers gewenst
Grts Franky
Re: Nieuw lid, even voorstellen
Geplaatst: 07 jul 2013, 18:59
door Ton1959
Welkom hier Peter en geloof me die boxer went zo.
Ton

Re: Nieuw lid, even voorstellen
Geplaatst: 09 jul 2013, 22:08
door 1-handed
Welkom en veel veilige kilometers gewenst
Zelf is het ook mijn eerste boxer ik wil NIET meer terug

Re: Nieuw lid, even voorstellen
Geplaatst: 10 jul 2013, 23:14
door BMW851strada
Hi Peter,
welkom!
Ben nog maar zelf net hier en heb geen ervaring met PAN,
maar heeft die dan een zoveel hoger zwaartepunt?
Dat t blok vd BMW totaal anders is kan ik me heel goed voorstellen. De boxer remt nóg meer op de motor af bij gas loslaten dan ik al gewend ben van mijn andere twin.
Veilige en fijne kilometers,
groet, Patrick