Pagina 1 van 1

Van K naar R1150RT

Geplaatst: 02 jul 2013, 20:16
door telekraan
Mijn naam is Fred woon in Alkmaar ben van een K75S naar een R1150RT overgestapt kijken of het wat wil worden mijn trouwe K75S ingeruild en een R genomen.
Zal wel even wennen zijn maar we zien wel moest nu wat hard in de remmen knijpen en moet beter gaan met de R.
Ik wil wat vaker en verder weg met zijn tweeën en moet met de R beter gaan als met de K je hebt wat meer ruimte en de zithouding is ook beter, voor de lange afstand (maar dat moet de tijd leren).
Motor rijden doe ik al zon een kleine 35 jaar en wil er nog wat jaartjes aan vast plakken.
Ben lid geworden van het forum omdat graag op de hoogte blijf van wat er allemaal speelt in RT land, en ook omdat er veel wetenswaardigheden op staan vooral op technische gebied.
De meeste vragen worden door de forum leden op een goede manier beantwoord voor wat ik gelezen heb voordat ik lid werd van het forum.
Ik hoop dat het forum nog lang blijft bestaan en dat de BMW liefhebbers van het Forum nog een hoop goede en veilige kilometers mogen maken.

Fred

Re: Van K naar R1150RT

Geplaatst: 02 jul 2013, 20:57
door Franky
welkom en veel succes met je RT ;)

grts Franky

Re: Van K naar R1150RT

Geplaatst: 02 jul 2013, 21:15
door Baird
Welkom, wat zal jij moeten wennen aan het motorblok van een R, veel sterkte! Van het soepelste blok dat BMW ooit gemaakt heeft naar de bonkigste boxer, de laatste zonder balansassen.

Re: Van K naar R1150RT

Geplaatst: 02 jul 2013, 21:36
door easy_louis
Hoi Fred,

Welkom op dit gezellige en nuttige forum!

Groeten
Easy Louis

Re: Van K naar R1150RT

Geplaatst: 04 jul 2013, 22:24
door 1-handed
welkom op het forum hier ;)

Re: Van K naar R1150RT

Geplaatst: 05 jul 2013, 00:08
door BertL
Fred,
WElkom op dit forum en veel plezier van en met je R1150RT. In het begin is het even wennen, maar dan.....
Big RT Smile