Pagina 1 van 1

Overstapper

Geplaatst: 19 jul 2012, 22:24
door JohanRT'65
Hallo, wel zo netjes om als nieuw lid je even voor te stellen, dus bij deze. Voorheen was ik actief op het K-forum, want, jawel, mijn vorige motor was een K1100LT en daarvoor een K100LT. Nu dus de overstap naar een R en om precies te zijn een R1150RT. Na een korte testrit was ik verkocht!! Mijn eerste motor was de K100 en daarna dus de K1100, maar zo'n R..... toch wel erg gaaf om te zien. Toegegeven: de K's reden/rijden fantastisch. Vele plezierige km's mee gereden en velen hebben aan mij gevraagd waarom ik dan toch over wilde naar een R. Tsja, waarom wordt je verliefd die ene vrouw....? Een gevoel dus en het werd nu tijd om dat eens te proberen. Of het over een tijdje nog steeds zo is? Ik denk het wel, want als je al na zo'n korte testrit denkt: dit is het, dan moet het wel. Bij 130 km/u had ik het idee dat de snelheidsmeter niet goed functioneerde, want ik het nog niet het gevoel dat ik zo "hard" reed. Dat was al een prettig verschil met de K!
Een beetje over mijzelf: ik ben 47 en heb pas sinds 6 jaar mijn rijbewijs en ben nu aan mijn derde motor en dus derde BMW begonnen. Mijn vrouw en kinderen (18 en 21) hebben overigens ook hun motorrijbewijs gehaald en met 3 motoren in de familie wordt het dus aardig druk. Een vierde motor? Denk ik niet want de oudste heeft al een auto en ze zal toch echt haar motor zelf moeten betalen..... maar voorlopig mag ze de motor van moeders lenen ;-)
Wij gaan elkaar ongetwijfeld op één van de meetings ontmoeten en ben ik te herkennen aan mijn blauwe R1150RT ;-)
Groet, Johan

Re: Overstapper

Geplaatst: 19 jul 2012, 22:33
door JOS WRSM
Beste Johan,

van harte welkom op het RT-forum en gefeliciteerd met je -1150- .
Van een K naar een R ga je echt wel merken hoor. Nu rij je op een echte BMW . . . . :idea: (doelend op de boxer dan wel te verstaan)

Veel plezier op het forum en we horen graag van je . . . . _004


[groet]
Jos

Re: Overstapper

Geplaatst: 20 jul 2012, 09:33
door blackers
Welkom op dit forum en prettige km's toegewenst.
Ook ik heb op een K100LT gereden om vervolgens via een R100RT, R1150RT uit te komen bij de 1200.

Re: Overstapper

Geplaatst: 20 jul 2012, 17:34
door BertL
Ha die Johan,
Jouw weg had ik eerder gelopen. mijn 1100lt had ik ingeruild op deze rt en ik heb geen spijt van de keuze gehad.
Veel plezier op dit forum. BTW wat was je nickname op het K-forum.

Re: Overstapper

Geplaatst: 21 jul 2012, 10:46
door JohanRT'65
Bert,

mijn nickname op BMWK (van Bert Meijerink) weet ik niet eens meer :( Vanwege mijn werk ben ik de afgelopen maanden niet meer aan het forum toegekomen en heb zojuist mijn meest logische geprobeerd (JohanK1100), maar niet gelukt. Overigens ook een prima forum, waar veel kennis werd gedeeld en zo ziet het op dit forum ook naar uit. Het credo "met elkaar, voor elkaar" lijkt dus ook hier van toepassing.

Groet,
Johan

Re: Overstapper

Geplaatst: 21 jul 2012, 10:52
door BertL
Johan,
Ik heb de ledenlijst even bekeken. Alle Johannen hebben niet meer dan 4 berichten geschreven.
Ik kan me dan indenken dat je je inlognaam en ww kan vergeten.
Leuk dat je hier bent !

Re: Overstapper

Geplaatst: 21 jul 2012, 11:23
door Dave
Hoi Johan,

Welkom hier! Dus je bent al op de helft van je productie, dat is goed om te zien. Wellicht overstijg je die nog wel :D

Ook bij mij een overstap van K100RT naar R1100RT en die is erg goed bevallen (maar dat kan ook bijna niet anders als je op een 13 jaar jongere motor gaat rijden).

Veel plezier hier, en misschien zien we je nog wel op een treffen (daar rijdt overigens straks ook een K1200LT mee als ik het goed inschat).

Groet,

Dave