Pagina 1 van 1

POLL: Hoe lang gaat onze batterij mee?

Geplaatst: 27 mar 2009, 23:06
door Miky-Biky
Hallo forumleden,

ik start deze poll om een idee te hebben hoe lang onze batterijen mee gaan, wat we gebruiken om ze in goede conditie te houden (druppelladers) en eventueel het merk van batterij (indien gekend). Ik heb de mogelijkheid gegeven om 3 vakjes aan te vinken voor dezege onder ons die er meer dan één versleten hebben.

Grtzz.

Re: Hoe lang gaat onze batterij mee?

Geplaatst: 27 mar 2009, 23:14
door Miky-Biky
M'n eerste batterij ging goed 4 jaar mee, het laatste jaar heb ik een druppellader gekocht bij de BMW dealer van het merk PE technik, deze batterij is helemaal stuk gegaan onderweg.
De tweede heeft altijd aan de lader gehangen, zomer en winter en heeft meer dan 7 jaar mee gegaan, ik vond eigenlijk dat ze nog niet aan vervanging toe was, maar tijdens de laatst grote beurt was ze vervangen toen ik de motor ging ophalen.
Nu zit er een gel batterij in, de vorige waren allemaal lood-zuur batterijen, allemaal van bij de BMW dealer, welke hij gebruikt heeft weet ik niet.

Grtzz.

Re: POLL: Hoe lang gaat onze batterij mee?

Geplaatst: 27 mar 2009, 23:44
door PaulRS
Hoi.

Mijn 1e accu (lood-zuur) ging een jaar of 6 mee en toen was het van de een op de andere dag over met de pret.

De opvolger, ook weer lood-zuur zit er nu 3 jaar in en geeft nog geen krimp.

Brommertje staat nooit lang stil en de accu wordt 2x per jaar gecontroleerd en evt bijgevuld met demi-water, daarna even goed doorgeladen, meer niet.

Groeyen, Paul.

Re: POLL: Hoe lang gaat onze batterij mee?

Geplaatst: 28 mar 2009, 09:10
door Hazeldonk
Ik kan het gerust mis hebben, maar ik vermoed dat een accu langer meegaat als hij elke dag gebruikt wordt. Met gebruikt worden bedoel ik dat het voertuig waar de accu in zit "elke" dag rijdt. Een accu die gekoppeld aan een (druppel)lader weken achter elkaar stil staat en dan een weekend gebruikt wordt, wordt daar niet beter van.

Ben

Re: POLL: Hoe lang gaat onze batterij mee?

Geplaatst: 28 mar 2009, 10:58
door Kees BMW
Hallo,

Mijn Exide Gel accu hoopt begin juli 6 jaar te worden?

Succes,

Re: POLL: Hoe lang gaat onze batterij mee?

Geplaatst: 28 mar 2009, 13:25
door RuudRT
Hoi,

Mijn Exide gel accu is nu 4 jaar en de motor wordt niet dagelijks gebruikt.

Groeten Ruud