Pagina 1 van 1

Tripje eerste wereldoorlog

Geplaatst: 24 jan 2012, 22:13
door janvanharen
Hallo,

Wie heeft er wat gps routes voor de omgeving Ieper, Verdun etc, etc. ik ga van het voorjaar educatief met mijn zoon 4 dagen toeren in die leerzame en respectvolle omgeving.

Alvast bedankt _004

[groet]
Jan -1200-

Re: Tripje eerste wereldoorlog

Geplaatst: 24 jan 2012, 23:11
door Berrybeer
Forumlid Jeroen (moh_fan) heeft daar ooit een hele mooie route van gemaakt..viewtopic.php?f=52&t=3050&p=38960&hilit=ieper#p38960

Re: Tripje eerste wereldoorlog

Geplaatst: 24 jan 2012, 23:18
door BertL
Heb zonet een 3-daagse trip naar de Waalse Ardennen in ROUTES gezet (zie onderschrift).
Misschien heb je er iets aan. Fijne dagen toegewenst trouwens !

Re: Tripje eerste wereldoorlog

Geplaatst: 24 jan 2012, 23:28
door Baird
Tom Boudewijns en zijn VTO http://www.tomboudewijns.nl/ heeft een boekje en een CD met de foto's en de gps routes uitgegeven specifiek over de WOI in Belgiƫ. Dan heb je niet alleen de 12 routes maar een beschrijving wat er op de diverse plekken en onderweg te zien is.

Re: Tripje eerste wereldoorlog

Geplaatst: 25 jan 2012, 09:04
door mhovens
Jan,

Ik heb wat informatie in een email gestopt.

Groetjes,

Marcel

Re: Tripje eerste wereldoorlog

Geplaatst: 25 jan 2012, 18:46
door BertL
Baird schreef:Tom Boudewijns en zijn VTO http://www.tomboudewijns.nl/ heeft een boekje en een CD met de foto's en de gps routes uitgegeven specifiek over de WOI in Belgiƫ. Dan heb je niet alleen de 12 routes maar een beschrijving wat er op de diverse plekken en onderweg te zien is.

Leuke tip Baird ! Thnx.

Re: Tripje eerste wereldoorlog

Geplaatst: 25 jan 2012, 21:08
door Dave
Bij Tom Boudewijns kun je ook een arrangement boeken inclusief routes en dan worden de overnachtingen voor je geregeld. Kijk even op zijn site. En vergeet niet te melden dat je van het RT Forum bent, als het goed is krijg je 5% korting (zie ook dit topic.

Goede ervaring met Tom!!!

Re: Tripje eerste wereldoorlog

Geplaatst: 27 jan 2012, 22:39
door janvanharen
Mannuh, _004

Bedankt voor alle reacties we gaan er mee aan de slag.

Groet

-1200- Jan