Pagina 1 van 1

hulp gezocht bij het afstellen/synchroniseren R1100RT

Geplaatst: 13 nov 2011, 10:43
door mveenstra
Ik ben opzoek naar iemand (liefst in de buurt van Baarn maar ben ook zeker bereid een eind te rijden) die mij in alle rust kan/wil uitleggen hoe ik mijn r1100rt het beste kan afstellen/synchroniseren. Ik heb het al een keer mee gemaakt bij Kenny. Maar hij is zo rap met alles dat ik het niet allemaal heb kunnen bevatten. Ik weet dat er een handleiding op dit forum staat. Echter ben ik daar een beetje angstig voor. (bang dat het mis gaat) Daarom ben ik nu opzoek naar iemand die mij dit kan uitleggen en dit op mijn eigen motor (wel belangrijk want dan weet ik ook meteen waar het echt op mijn motor zit) kan en wil uitleggen hoe ik dit het beste zelf kan doen. Ook zou ik dan graag willen leren welk gereedschap ik hier het beste voor kan gebruiken en hoe ik deze het beste kan gebruiken.

Ik heb nog weinig gereedschap, maar wel een ruime schuur (met mogelijkheid tot verwarming) waarin dit mogelijk is. Als iemand liever wilt dat ik zijn/haar kant op kom is dit natuurlijk ook helemaal geen probleem. Ik ben al heel blij als iemand de tijd voor mij wilt nemen om mij dit te leren.

Als iemand mij hiermee wilt helpen dan hoor ik het graag. Je kunt me dan mailen ([email protected]),een pb sturen of hier onder reageren..

Alvast bedankt voor jullie moeite.

[groet] Mike,

PS. Forumbeheerders mocht dit in de verkeerde sectie staan dan hoor ik het graag.

Re: hulp gezocht bij het afstellen/synchroniseren R1100RT

Geplaatst: 13 nov 2011, 22:05
door Garfield
Hoi Mike, je hebt een PB
Groeten,
Frans

Re: hulp gezocht bij het afstellen/synchroniseren R1100RT

Geplaatst: 15 nov 2011, 11:49
door Wullum
Mike en Frans,
ik ben hier ook wel in geïnteresseerd eigenlijk, dus misschien kunnen we met drieën (of meer) proberen een sessie te regelen?

Re: hulp gezocht bij het afstellen/synchroniseren R1100RT

Geplaatst: 15 nov 2011, 18:28
door mveenstra
Hoi Wullum,

Dat is geen probleem je bent welkom. Ik heb je een pbtje gestuurd met de informatie.

Re: hulp gezocht bij het afstellen/synchroniseren R1100RT

Geplaatst: 16 nov 2011, 17:23
door Wullum
Mike,

jammer, ik moet werken voor een klant a.s. weekend _003 , gaat 'm niet worden vrees ik. Toch bedankt voor het welkom _004

Re: hulp gezocht bij het afstellen/synchroniseren R1100RT

Geplaatst: 17 nov 2011, 19:41
door rob55
Hallo Mike,

Als je nog geen adres hebt gevonden dan kan je ook naar Grave komen. Ik leg het je uit.... En je kan het eventueel zelf doen.
Mogelijk dat we nog meer technische zaken kunnen bespreken. _004
Gereedschap heb ik ook.......

Groeten Rob -1150-

Re: hulp gezocht bij het afstellen/synchroniseren R1100RT

Geplaatst: 18 nov 2011, 13:00
door mveenstra
Hoi Rob,

Bedankt voor je aanbod. Maar als het goed is komt frans morgen langs om mij het synchroniseren uit te leggen en te laten zien op mijn motor. Ben benieuwd of dat voldoende is om mijn motor weer lekker te laten lopen.

Ik houd jullie op de hoogte.

Re: hulp gezocht bij het afstellen/synchroniseren R1100RT

Geplaatst: 19 nov 2011, 18:35
door mveenstra
Nou vandaag is Frans langs geweest en we zijn lekker bezig geweest. Mijn motor is opnieuw gesynchroniseerd en dat was inderdaad nodig. Hij heeft mij alles echt goed uitgelegd en ook op mijn verzoek me alles zelf laten doen. Daar ben ik echt heel blij mee.

Het resultaat:

Echt een super goed lopende motor. Compleet geen KFR meer en hij loopt zo als ze zeggen echt als een naaimachine. Geen geschok meer bij lage toeren. Dus mijn probleem is helemaal opgelost en ik heb geleerd hoe ik dit de volgende keer zelf kan doen.

Kortom, Frans heel erg bedankt.

Ik kan Frans echt aan iedereen aanraden die dit wilt leren. Want hij legt het echt heel goed uit en beantwoord alle vragen die je hebt.