Aardbeving ??

Alles op OFF TOPIC gebied

Moderator: RT_Patrick

Gesloten
Gebruikersavatar
AGVerheij
Berichten: 866
Lid geworden op: 14 jun 2010, 11:01
Type: R1200RT
Bijz: RT-P uit 2015 in prachtig mat-blauw
Land: NL
Woonplaats of omgeving: Utrecht
Locatie: Utrecht

Aardbeving ??

Ongelezen bericht door AGVerheij »

Helemaal niets van gemerkt _001
Maar ik was op dat moment (rond 21:00) net bezig een bandje te soundchecken in de Boerderij, en als de basgitaar even lekker hard gaat trilt er toch al van alles mee. Een aardbeving zie je dan zo over het hoofd :lol:
Elders nog 'schokkende' verhalen ??

[groet], GerbeRT
Groets, GerbeRT

"Zolang ik verkeerslichten moet herkennen om mijzelf te onderscheiden van een robot heb ik weinig vertrouwen in zelfrijdende voertuigen
Gebruikersavatar
Baird
2024
2024
Berichten: 4370
Lid geworden op: 21 mar 2009, 17:49
Type: Ik heb een ander type BMW
Bijz: R1200GS LC
Land: NL
Woonplaats of omgeving: Baronie van Breda

Re: Aardbeving ??

Ongelezen bericht door Baird »

Ik heb hem gevoeld, zat even achter mijn buro op zolder op een stoel op wieltjes: het huis bewoog maar mijn stoel rolde heen en weer, was een hele rare beleving. Nou zitten we hier vlakbij EHGR en daar willen ze nogal eens boven M1 vliegen en dat geeft ook een dreun en wat beweging dus daar denk je dan het eerste aan, het gekke was dat het nu volledig stil was, aardbeving?? Wel dus!!!!
Met vriendelijke motorgroet
BeRT



R1200GS LC
R25 (1951)
GPSMAP 276Cx
Volvo XC40 T5 Recharge Inscription

ooit:
Jawa CZ 150, Yamaha XS750, R80ST, R1100RT, R1150RT (2x). 500k+ km
vioma

Re: Aardbeving ??

Ongelezen bericht door vioma »

Ik zat ook behoorlijk te schudden in m,n stoel , ik had nog maar 1 wijntje op maar het leken er wel even 10 ;)
Ton1959

Re: Aardbeving ??

Ongelezen bericht door Ton1959 »

Niks van gemerkt hier.

Ton
Gebruikersavatar
peijsj
Berichten: 359
Lid geworden op: 20 jan 2009, 12:20
Type: R1100RT
Locatie: Asten Heusden

Re: Aardbeving ??

Ongelezen bericht door peijsj »

Zat op dat moment in mijn tijdelijk-door-de-weeks verblijf in Doetinchem en mijn hut schudde toch wel even behoorlijk. Een 4-tal op elkaar gestapelde bekers in een kast viel om. Gaat nergens over maar was wel opmerkelijk.

Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!

Gesloten

Terug naar “RT Café”