Pagina 1 van 1

hallo

Geplaatst: 06 feb 2011, 20:15
door waakoo
Ik wil mij even voorstellen.
Mijn naam is Fred en woon in Flevoland.
Sinds mijn 50ste jaar rij ik weer motor en het bevalt mij uitstekend,ik gebruik hem veelal voor woon-werk verkeer en af en toe een toertje met de buurman.
Ben begonnen met een R80RT en na 2 jaar overgegaan naar een K75 en nu een R850R en deze bevalt mij prima.
Op dit forum zie ik weinig R850R bmw's komt dat omdat er niet veel gebouwd zijn of heeft dit een andere reden.
Naast de BMW hebben we een Toyota Prius voor moeders de vrouw want die houd niet van motorrijden en voor ons gezamelijk hebben we nog een camper waar we beide van genieten,zo zie je maar weer "voor elk wat wils".
Zo dit was het dan ik hoop in de komende tijd veel van jullie te zien is het niet onderweg dan wel op het forum.

Fred

Re: hallo

Geplaatst: 06 feb 2011, 20:43
door bolderbast
Welkom op dit mooie forum.

Behalve op de weg is er hier inderdaad ook genoeg te beleven!

Re: hallo

Geplaatst: 06 feb 2011, 20:56
door Paul cr
Welkom hier Fred!
Je ziet hier minder R850R's omdat dit een RT forum is ;)
Maar je bent er niet minder welkom door natuurlijk ! :-)

Re: hallo

Geplaatst: 06 feb 2011, 21:36
door JOS WRSM
Fred bedoeld eigenlijk een -850- _001
Paul cr schreef:Welkom hier Fred!
Je ziet hier minder R850R's omdat dit een RT forum is ;)
Maar je bent er niet minder welkom door natuurlijk ! :-)

Re: hallo

Geplaatst: 07 feb 2011, 16:00
door Paul cr
:oops: Dan heb ik niets gezegd (=geschreven). Dan blijft de reden over dat de 850 relatief weinig gebouwd is. Ze werden vlgs mij alleen als overheidsfiets hier ingevoerd.

Re: hallo

Geplaatst: 07 feb 2011, 19:00
door EL SCORPIO
Hallo Fred,

Welkom op dit gezellige forum.
Je zal hier aardig wat leesvoer vinden.
En voor hulp hoef je maar een berichtje te plaatsen en je zal zien dat de hulp vanzelf komt.

Richard

Re: hallo

Geplaatst: 07 feb 2011, 21:56
door Flying Dutchman
Fred,

Komt inderdaad omdat ze in Nederland alleen als overheidsfiets, lees eenzitter, zijn gemaakt.

Alle twee zitters zijn of "omgebouwd" of geimporteerd.

Omdat ikzelf niet zo groot en zwaar ben wilde ik ook een 850 RT en die ik heb gezien kwamen of uit Belgie, Duitsland of Italie.
Die van mij komt uit Italie, is van 1998 en ziet er voor de leeftijd nog goed, althans naar mijn maatstaf.

Rijdt heerlijk en nu de sneeuw en pekel weer uit het Limburgs heuvellandschap is verdwenen wordt het weer tijd om het met de motor te verkennen.

Veel plezier met de 850.

Groeten,
Peter uit Beek(L).

Re: hallo

Geplaatst: 13 mar 2011, 20:31
door Erteetje
De 850 RT is inderdaad een onders=geschoven kindje hier op het forum. Maar daardoor zeker geen mindere fiets _004 _004
[welkom]
Luc