Pagina 1 van 1
gezien in het buitenland
Geplaatst: 05 jan 2011, 18:08
door Reinier L
Deze 3 wheeler zag ik in Madeira!

Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 05 jan 2011, 18:08
door Reinier L
Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 05 jan 2011, 18:46
door vioma
Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 05 jan 2011, 19:20
door Reinier L
Nooit gezien in NL, dacht dat het apart was. Dus niet. Trouwens lijkt me leuk voor een keer maar nee geef mij maar mijn RT.

Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 05 jan 2011, 19:34
door vioma
Apart zijn ze echt wel

Ik heb er nog nooit 1 zien rijden in nederland ,maar ze zijn er dus wel .
en ja voor een keer is het leuk maar het is geen motorfiets .
![motorgroet [groet]](./images/smilies/motorgroet1.jpg)
Peter
Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 05 jan 2011, 22:08
door Ton1959
Ik vond de 4 wieler leuker. Een motor die niet echt de bocht in leunt vind ik toch weer iets anders dan een motor. Leuk speelgoed voor de verkeerde prijs.
Ton

Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 06 jan 2011, 00:43
door Paul cr
Zo'n ding combineert alle nadelen van de motor en de auto....
Je moet je kleden en beschermen als op een gewone motor want je bent blootgesteld aan het weer en vervolgens kun je niet lekker plat door een bocht en sta je in de file samen met de andere auto's in de rij te koekeloeren

Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 06 jan 2011, 00:55
door Scorpion684
Ze stonden op de Harley-dag in Nijmegen afgelopen jaar.
Volgens mij kwamen ze uit Spanje.
Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 06 jan 2011, 02:23
door Inspector Gadget
Ik zie een voordeel voor (bijvoorbeeld) een mindervalide motorrijder of een motorrijder met (al dan niet lichamelijke) beperkingen;
Op deze manier kunnen ze nog enigszins een motorgevoel krijgen, vliegjes tussen de tanden, etc.
Hoewel dat volgens mij vaker zgn. trikes zijn, oftewel 2 wielen achter- en 1 wiel aan de voor-zijde.
Dan kan men bijvoorbeeld een rolstoel e.d. op een plateau rijden, vastzetten en lekker gaan toeren.
Tja, je zou maar in zo'n situatie verkeren, dan ben je blij dat je toch nog kunt genieten van een "schat, ze hebben de deuren en het dak van mijn auto afgehaald!"-gevoel.
Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 06 jan 2011, 09:25
door vioma
Ze stonden op de Harley-dag in Nijmegen afgelopen jaar.
Volgens mij kwamen ze uit Spanje.
Maar dat is geen can am , maar een Harley . Harley maakt al jaren driewielers ,
http://en.wikipedia.org/wiki/Harley-Davidson_Servi-Car
En die bouwen ze nog steeds .
En zoals dutch al meld ideaal voor een minder valide , een kennis van mij heeft door een motor ongeluk zijn linker arm en zijn linker been verloren maar dankzij de driewieler rijdt hij toch weer motor . Je kunt natuurlijk ook zijspan gaan rijden maar dan is toch weer wat anders.
Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 06 jan 2011, 12:24
door Ton1959
Ik heb eens op een Trike gezeten waar het Harley blok achteraan zat. Maar er op zitten was voldoende om het al meteen in je rug te krijgen. Je zat er super laag op met je benen heel ver vooruit zodat je geen klap kan opvangen. Bij een normale chopper krijg je het tenminste pas na het rijden in je rug.
Ik vind de Can-am ook niet onaardig om te zien maar deel een beetje Paul zijn mening over dit soort driewielers. Eigenlijk meer nadelen dan voordelen voor mij persoonlijk dan. Maar je houd natuurlijk wel dat vrijheid gevoel door het open zijn. Mijn vrouw wil er wel een.Maar ja ik heb liever een auto en een motor. En je parkeert zo'n driewieler natuurlijk niet even op het trottoir maar weer gewoon betalen en het parkeervak in.
Ton

Re: gezien in het buitenland
Geplaatst: 07 jan 2011, 18:06
door jojo
Hallo,
Ja mijn BMW-Dealer bouwt ook van die dingen, Gruter & Gut in Ballwil (zwitserland) natuurlijk op basis van BMW-Motoren.
Ziet er gelikt uit, vooral al de (zelfontworpen) aluminium delen. Prachtig afgewerkt maar rijden hoef ik er ook niet op.
Kijk maar eens bij;
http://www.gg-technik.ch/
Groeten, Jos
