Helaas is de broek toch te kort en daarom besloten om dezelfde broek nogmaals te kopen maar dan in de long variant.
Broek is echt zo goed als nieuw zie ook op de foto's. Forumprijs € 99,--
De Tornado 3 – voor dames en heren, zowel jas als broek – is net een beetje anders.
Uitgangspunt is en blijft de doorwaaibroek die de buitenzijde vormt. Om toch van een slijtvaste – en dus beschermende – broek te spreken, gebruikt REV’IT de bewezen PWR|Shell, een combinatie van slijt- en scheurvaste materialen. De standaard voorziene SEEFLEX™ CE-gecertificeerde knieprotectoren (in verstelbare pockets) en de SEESMART™ CE-level 1 protectoren op de heup zijn eigen REV’IT ontwerpen die zowel op het gebied van impactbescherming als draagcomfort al meer dan hun strepen verdienden. Oordeelkundig aangebrachte reflectie vergroot de zichtbaarheid in donkere omstandigheden.
Tot daartoe alles duidelijk. Maar dan komt het. Waar je bij de meeste broeken ’s morgens comfortabel rijdt en begint te knoeien zodra het te heet wordt, keert de Tornado 3 dat om. ’s Ochtends is het goed, met de 2-in-1 thermovoering met waterdicht hydratex®-membraan en zodra het warmer wordt, haal je dat eruit. Het maakt van de Tornado 3 de ideale vakantiebroek richting Zuiden.
Zeker omdat je verder alle REV’IT-kenmerken mag verwachten. Antislipmateriaal op het zitvlak garandeert dat de drager gebeiteld in het zadel blijft zitten. Onderaan openen de broekspijpen door middel van een halflange rits. Velcrostroken zorgen voor een perfect aanpasbare pasvorm, boven of in de motorlaars. Een hoger uitgewerkte achterzijde van de broek zorgt ervoor dat de rug ook bij een sportieve zit bedekt blijft. Het accordeon-stretchpaneel achteraan op de onderrug vergroot het zit- en draagcomfort van deze broek aanzienlijk.
Om de Tornado 3 dicht te doen, gebruikt REV’IT de unieke YKK-schuifsluiting, die niet spontaan kan openen. Verstelmogelijkheden op de taille zijn aanwezig in de vorm van elastische banden en in lengte verstelbare riemen. Twee zijzakken met rits laten je toe het essentiële op te bergen. Strapper-bretels zijn een mogelijkheid.
Twee steekzakken bieden de nodige opbergruimte en de korte verbindingsrits laat je toe – samen met de Tornado 3-motorjas – het perfecte combo te creëren.
Doorwaai Revit Tornado 3 motorbroek XL short
Moderator: RT_Patrick
- Maurice205
- 2023
- Berichten: 56
- Lid geworden op: 28 okt 2019, 15:17
- Type: R1200RT
- Bijz: BJ 2009, 75k km.
- Land: NL
- Woonplaats of omgeving: Land van Maas & Waal
Doorwaai Revit Tornado 3 motorbroek XL short
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Wil je een advertentievrije ervaring? Registreer of log in en geniet van een advertentie-vrije omgeving!
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 9 Reacties
- 6136 Weergaves
-
Laatste bericht door Gerard
-
- 15 Reacties
- 13230 Weergaves
-
Laatste bericht door marcel72
-
- 7 Reacties
- 9649 Weergaves
-
Laatste bericht door Baird
-
-
Nieuw bericht Short Way Down 2009: van Goes naar Marrakech op de motor
door Mike Philippens » » in Zelf een RT-Forumtour plannen? - 23 Reacties
- 14952 Weergaves
-
Laatste bericht door Beamietoo
-