Een gratis forum voor liefhebbers van boxermotoren en RT-modellen. Hier deel je informatie, ervaringen en ritverhalen met andere motorrijders. Of je nu rijdt of fan bent, je bent welkom! https://bmwrtforum.nl/forum/
Heeft één (of meer, mag ook ) van jullie al eens een LED strip als dagrijverlichting geplaatst? Mijn buurman heeft zoiets https://www.buyledstrip.com/nl/losse-led-strip/ op zijn Honda gemonteerd en ik moet zeggen dat het er wel mooi uit ziet. Ik ben zelf niet erg handig dus ik zal het moeten laten doen, maar ik vroeg me af of het überhaupt wel is toegestaan.
Zoiets als dit vind ik persoonlijk ook mooi.
Re: LED strip als dagrijverlichting
Geplaatst: 22 dec 2019, 13:39
door Xangadib
Ik heb nog nooit een ledstrip geplaatst als drl, dus eigenlijk mag ik niet reageren. Maar ik heb wel een paar bedenkingen. Er worden eisen gesteld aan drl, voldoen ledstrips daar aan?
Xkglow.com (http://www.xkglow.com) levert mooi verlichting. Maar omdat de kleur aangepast kan worden, vraag ik me af of die legaal gevoerd mogen worden in Europa/Nederland.
Gr. Xangadib
Re: LED strip als dagrijverlichting
Geplaatst: 23 dec 2019, 11:54
door MotorBurler
Xangadib schreef: 22 dec 2019, 13:39
Er worden eisen gesteld aan drl, voldoen ledstrips daar aan?
Dat de DRL uit moet als het dimlicht aan gaat, lijkt wel achterhaald. Bij de GS blijft de DRL aan als het dimlicht aan gaat, hoewel ik niet zeker durf te zeggen of de DRL dan dimt of niet.
Bij de RT's met de dubbele ring als DRL is dat volgens mij ook zo.