Pagina 1 van 1

Verwijderen logo’s

Geplaatst: 08 apr 2018, 18:50
door Robbedoes23
Ik heb 2 led ringen gekocht die ik onder het logo van mijn 850 RT wil bevestigen als extra knipper. Maar hoe krijg ik zonder schade de logo’s van de kuip af? Zitten die gelijmd? Zie aan de binnenzijde namelijk geen boutjeAfbeelding oid zitten. Wie heeft dit eerder gedaan?


Hartelijk groeten van iPhone aan alle forumleden

Re: Verwijderen logo’s

Geplaatst: 08 apr 2018, 19:08
door EileRT
Ik heb enkele jaren terug ook beide logo's vervangen omdat er één "verweerd" was. Je kunt ze er zo afhalen. Ze zijn verlijmd.

Re: Verwijderen logo’s

Geplaatst: 15 apr 2018, 18:44
door beckysmile
Als je ze met de föhn warm maakt gaan ze er gemakkelijk af, en kun je ze hergebruiken.
Heb je ringen met alleen knippers of ook stadslicht?
Ik heb beide, de witte verlichting is over de accesoirestand van het contactslot geschakeld, zo gauw de motor draait komt daar iets oranje bij, omdat de knipperlichten ook als attentielichten meedoen. Bij richting aangeven wisselen ze dan tussen wit en oranje.
Ondanks dat dit niet helemaal volgens de regels is, nog nooit commentaar op gehad van oom agent, ook niet in het buitenland.

Groet, Aad