Pagina 1 van 1

Luchtgeleider oliekoeler verwijderen

Geplaatst: 11 feb 2018, 14:00
door Boebe
Ik wil mijn luchtgeleider oliekoeler in een andere kleur spuiten. Ik kan nergens vinden hoe die verwijderd kan worden.
In de Hayness staat hier ook niks over in.
Aan de onderzijde zitten twee zwarte doppen. Hier krijg ik geen schroevendraaier tussen. Verder kan ik nergens een schroef o.i.d. vinden.
Betreft een R1200 RT uit 2006.
Wie o wie heeft de gouden tip.
Foto plaatsen lukt niet....
Groet,
Rolf

Re: Luchtgeleider oliekoeler verwijderen

Geplaatst: 11 feb 2018, 17:09
door p.raaymakers1
die 2 zwarte doppen die je bedoeld, kun je in het midden indrukken. hierna kun je de dop in zijn geheel verwijderen.
Aan de achterzijde van de lucht geleiding zit in het midden nog een schroef.
suc 6

Re: Luchtgeleider oliekoeler verwijderen

Geplaatst: 12 feb 2018, 00:08
door Boebe
p.raaymakers1 schreef: 11 feb 2018, 17:09 die 2 zwarte doppen die je bedoeld, kun je in het midden indrukken. hierna kun je de dop in zijn geheel verwijderen.
Aan de achterzijde van de lucht geleiding zit in het midden nog een schroef.
suc 6
Ik heb geprobeerd om deze doppen in te drukken maar dit lukt niet. Ik denk dat er van binnen op gedrukt moet worden maar daar kom ik niet bij.
Ik heb wel de plek ontdekt waar aan de achterzijde waarschijnlijk een schroef zit. Kom je ook lekker bij........
Wordt vervolgd.