Pagina 1 van 1

Terug bij het begin

Geplaatst: 03 jan 2017, 10:00
door martijn1976
Even voorstellen dan maar.
Martijn, woon in het mooie Westvoorne en ben druk bezig met het behalen van m'n rijbewijs.
Lang gewacht, toch maar gaan doen ipv 'had ik maar' als ik echt oud ben..
3 november gestart, inmiddels de theorie en AVB op zak.
Natuurlijk ben ik al wat langer druk aan het kijken naar een mooie motor, zal elke beginner wel doen.
Het begon met een R1100S, maar na het schrikken van de prijzen van een Boxercup (tja, blijkbaar een dure smaak) is van alles voorbij gekomen, van K75S, K1100S, Yamaha Fazer, Honda X11 tot een Kawa Z9R.. Uiteindelijk heeft mijn vriendin mij er op gewezen dat een goedkoop, net niet mijn ding om op te rijden, niet werkt bij mij. Dan staan er binnen 3 maanden minimaal 2 motoren extra in de garage. Ze kent me inmiddels :D .
Ik had een paar harde eisen, behalve goed onderhouden vooral géén rode of gele motor, het liefst een blauwe. Dat maakte het zoeken wat lastiger, maar ook leuker.
De laatste dag van vorig jaar heb ik dus alsnog een R1100S gekocht, geen boxercup, wel de specs.
Ben net zo blij als vroeger met m'n eerste brommertje en het grappige is; hij is zo rood als een brandweer auto :mrgreen: .

Re: Terug bij het begin

Geplaatst: 03 jan 2017, 10:24
door EileRT
Hallo Martijn,

Van harte welkom op ons mooie RT-forum en gefeliciteerd met de aankoop van een R 1100 S! Terecht dat je er blij mee bent en je hebt jezelf op de valreep van 2016 een mooi kado gegeven! _004

Heel veel succes met het behalen van je motorrijbewijs en je kan je nieuwe aanwinst alvast laten zien in de "showen" rubriek! _004

Ook veel plezier toegewenst op ons unieke forum! _004

[groet] Eilert

Re: Terug bij het begin

Geplaatst: 03 jan 2017, 12:24
door Arjan W
icon_welcome en veel leesplezier en veilige km's gewenst