Pagina 1 van 1

Voorstellen, van oud naar wat nieuwer!

Geplaatst: 24 okt 2016, 20:32
door keesbmw
Voor ik tot posten ga zal ik me ook even voorstellen, al heb ik mijn R*RT nog niet opgehaald!

Ik ben 27 jaar oud en een fanatiek motorrijder, rij al een tijdlang 100 km woon-werk met de motor. Dat bevalt me erg goed.
Eigenlijk had ik niet van m'n K75RT en R80 afgewild, maar ik begon steeds meer te denken dat ik een motor met ABS wilde gaan rijden. Daarom heb ik m'n R80 verkocht en ga ik zometeen ook m'n K75 verkopen: ik heb een R1100RT gekocht.

Als het goed is ga ik hem morgenavond ophalen. Ik moest bij de proefrit wel erg wennen aan zo'n 'moderne' boxer, maar ik denk dat het wel gaat wennen. Eigenlijk is de K75 een perfecte motor, maar die van mij had geen ABS en dat is bij die modellen toch wat minder dan bij de R1100.
Daarnaast is een verse motor met wat minder km's ook wel fijn.

Ik hoop hier mee te lezen in jullie wederwaardigheden met de motoren, en af en toe een vraag te stellen. Het is een leuk forum! Ik vraag me alleen nog af waar ik de zoekfunctie kan vinden?

Groet, Kees

Re: Voorstellen, van oud naar wat nieuwer!

Geplaatst: 24 okt 2016, 20:34
door Bert M
Van harte welkom op ons mooie RT-forum! Er valt hier veel te lezen over alle ins en outs van de boxeRTs. We wensen je veel plezierige en veilige kilometers toe _004

[groet]


Bert M

Re: Voorstellen, van oud naar wat nieuwer!

Geplaatst: 24 okt 2016, 21:19
door EileRT
Hallo Kees,

Van harte welkom op ons mooie RT-forum en je hebt aan de -1100- een hele mooie motor voor zowel tour als woon-werk ritten. Ik merk dat na inmiddels vijf jaren telkens weer . . . ben eigenlijk nog steeds enthousiast over deze inmiddels gedateerde RT. Met goed en regelmatig onderhoud gaat 'ie steeds mooier lopen! :D

Er is heel veel info op ons forum te vinden en de zoekfunctie zit rechts bovenaan in het beginscherm (dit is het scherm na het inloggen).

Vele plezierige kilometers toegewenst en uiteraard veel genoegen op ons unieke forum! _004

[groet] Eilert

Re: Voorstellen, van oud naar wat nieuwer!

Geplaatst: 24 okt 2016, 22:21
door Dingeman
Graag wil ik even laten weten dat de forumnaam "keesbmw" (alhoewel iets anders geschreven) al bestaat op dit forum.

Re: Voorstellen, van oud naar wat nieuwer!

Geplaatst: 24 okt 2016, 22:32
door EileRT
Scherp opgemerkt Dingeman! _004

Wellicht kunnen de moderatoren hier hun "wijselijk" licht over laten schijnen . . . ;)

[groet] Eilert
Dingeman schreef:Graag wil ik even laten weten dat de forumnaam "keesbmw" (alhoewel iets anders geschreven) al bestaat op dit forum.

Re: Voorstellen, van oud naar wat nieuwer!

Geplaatst: 25 okt 2016, 05:02
door heinvandermeijs
Welkom Kees op dit mooie RT-forum.

Ook ik was in de veronderstelling dat je al langer op dit Forum zat. Toch scherp opgemerkt van DIngeman.

Ik hoop datje nog veel plezier gaat beleven van je -1100- .

[groet] Hein

Re: Voorstellen, van oud naar wat nieuwer!

Geplaatst: 25 okt 2016, 07:03
door Bert M
Beste Dingeman en anderen,

Scherp opgemerkt! Dit zou in bepaalde gevallen inderdaad tot verwarring kunnen leiden. Forumbeheer is op de hoogte en we kijken even in hoeverre we dit charmant kunnen oplossen.

[groet]

Bert M
Moderator

Re: Voorstellen, van oud naar wat nieuwer!

Geplaatst: 25 okt 2016, 09:19
door keesbmw
Dank voor jullie reacties! Ik heb al heel veel plezier beleefd aan m'n andere BMW " RT, dus ik verwacht dat hierbij ook zeker te krijgen.

Ik heb bij het registreren gewoon een naam gekozen, verwachtte dat het systeem wel een melding zou geven als m'n naam al bekend zou zijn. Maar ik vind het prima om m'n naam te wijzigen hoor, als dat handig is?
In ieder geval is dit forum nog helemaal nieuw voor me :-)

Groet, Kees

Re: Voorstellen, van oud naar wat nieuwer!

Geplaatst: 25 okt 2016, 13:07
door Ton1959
Veel plezier op het forum. Ik ben benieuwd wat je uiteindelijk vind van de overstap. Ik heb hem ook gemaakt alleen andersom.

Groet Ton _004