Pagina 1 van 1

Even voorstellen

Geplaatst: 27 aug 2016, 22:06
door Freelander
Hallo ik ben Peter, 56 jaar jong, kom uit Mill, en ben sinds gisteren de trotse eigenaar van een 1100 RT van 1999 met maar iets van 32000 km op de klok. Helaas begonnen op weg naar huis de problemen al, hevig stotteren en inhouden. Ik weet dat aan slechte benzine vanwege misschien te lang stilstaan. Gisteravond nog een ritje gemaakt en op 1 enkel "hikje" na was er niks aan de hand.
Nu wilde ik vanavond nog even langs een kennis in Schijndel, en zolang ik maar rond de 80-90 bleef was er niks aan de hand. Maar zogauw ik in de woonwijk kwam begon het weer, inhouden en afslaan. Startte wel weer op tot we bijna op de plek van bestemming kwamen, hij afsloeg en niet meer startte. Ik dacht even een kop koffie drinken en af laten koelen, maar helaas niet meer te starten. Gelukkig een auto kunnen lenen, maar leuk is anders.
Herkent iemand dit probleem, en weet een remedie? Alvast bedankt!

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 27 aug 2016, 22:12
door Bert M
Van harte welkom op ons mooie RT-forum! Veel plezierige en veilige kilometers toegewenst _004 Klinkt als een extreem geval van slechte afstelling (KFR) lees er maar eens wat over hier op het forum.

Succes met oplossen

[groet]

Bert M

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 28 aug 2016, 00:35
door Ton1959
Welkom hier Peter,

Wel jammer dat je meteen een slecht begin hebt. Het zou iets met de brandstofpomp of met de ontsteking ( hall sensor) kunnen zijn. Hoor je de brandstofpomp draaien als je het contact aanzet? En eens kijken of de accu aansluitingen goed vast zitten.

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 28 aug 2016, 05:52
door heinvandermeijs
icon_welcome Peter, wat waardeloos om zo met je nieuwe aanwinst te moeten beginnen. Je zal dit m.b.v. dit forum zeker wel op kunnen lossen.

Ik wens je vele veilige en mooie km's op je -1100-

[groet] Hein

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 28 aug 2016, 10:05
door Freelander
Dank voor de reacties. Ik hoor inderdaad de brandstofpomp en de accu aanluitingen zijn het ook niet, hij gooit wel de startmotor goed rond. Dus misschien toch ontsteking?

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 28 aug 2016, 10:26
door Ton1959
Freelander schreef:Dank voor de reacties. Ik hoor inderdaad de brandstofpomp en de accu aanluitingen zijn het ook niet, hij gooit wel de startmotor goed rond. Dus misschien toch ontsteking?
Toch maar even beginnen met bougies verwijderen en even kijken of daar een goede vonk is.

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 28 aug 2016, 10:53
door EileRT
Hallo Peter,

Van harte welkom op ons mooie RT-forum . Ik hoop dat de problemen met je -1100- snel tot het verleden behoren en je dan pas kan genieten van je RT! _004

[groet] Eilert

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 28 aug 2016, 19:35
door SLSLNL
Hoi Peter,

Je motor heeft niet veel gelopen, wat niet meteen een voordeel is. Als hij lang stil heeft gestaan zou ik de vloeistoffen en bougies even (laten?) vervangen.
Verder kan ik je geen tips geven met betrekking tot je probleem. Hoewel ik zelf wel laatst een reiniger in de tank heb gegooid om de verstuivers schoon te krijgen. Bij mij horte en stoote het ook even een paar keer goed en nu is het (tot nu toe) over.

Geen idee of dit het zelfde probleem is, maar ik hoop dat je er iets aan hebt.

Edi

p.s. Welkom _004

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 28 aug 2016, 19:51
door Freelander
Bedankt voor de aanvullende reacties.
Nou ben 'm net weer op wezen halen en hij startte! Recht naar huis (met klamme handen), en onderweg nog een paar keer "gebokt" en afgeslagen, maar toch gelukkig het thuisfront bereikt.
Weet iemand een goede (hobby)monteur in de buurt van Mill? Alvast bedankt. _004

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 28 aug 2016, 21:00
door Willem Rietveld
Hallo Peter,

allereerst welkom op dit forum.

Ik weet/lees niet waar je de motor hebt gekocht, particulier of motorzaak.
Indien dit een motorzaak is, teruggaan en na laten kijken/repareren onder garantie. Dit hoort natuurlijk niet bij je eerste ritje.
Indien het bij een particulier is, kun je naar Jensen in Nijmegen gaan , dat is niet ver bij jouw vandaan.

verder nog vele veilige km's toegewenst.

m.vr.gr.

Willem Rietveld

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 28 aug 2016, 22:21
door Berrybeer
Freelander schreef: Weet iemand een goede (hobby)monteur in de buurt van Mill? Alvast bedankt. _004
Forumlid Vioma woont in Bergen, Limburg. Volgens mij een dikke 20 minuten rijden voor jou, ik zou er gewoon een prive berichtje aan wagen.. :D

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 29 aug 2016, 13:32
door Freelander
Wederom bedankt voor de tips _004

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 29 aug 2016, 13:38
door Freelander
Berrybeer schreef:
Freelander schreef: Weet iemand een goede (hobby)monteur in de buurt van Mill? Alvast bedankt. _004
Forumlid Vioma woont in Bergen, Limburg. Volgens mij een dikke 20 minuten rijden voor jou, ik zou er gewoon een prive berichtje aan wagen.. :D
Ik zie geen Vioma meer in de lijst staan. Heeft iemand misschien een telefoonnummer per PB? Alvast bedankt.

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 29 aug 2016, 18:59
door Berrybeer
Oeps..even vergeten dat Peter tegenwoordig op een FJR rond tuft :D . Gelukkig adverteert hij zichzelf op het FJR forum: als je even naar hun home site surft (http://www.fjr-club.nl) en kijkt onder "korting voor clubleden", vind je hem onder Peter Swarts. Hij heeft zelfs een "direct mailen" button.

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 29 aug 2016, 19:38
door Freelander
Hardstikke bedankt, Berry! Ik ga meteen even kijken.

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 30 aug 2016, 11:50
door Freelander
Peter kunnen bereiken, nu Freek nog :)