Pagina 1 van 1

Nieuw

Geplaatst: 22 aug 2016, 22:18
door Krijg nou tieten
Dag allemaal!

De naam is Reinder. Sinds kort eigenaar van een R850R, net als mijn naam beginnend en eindigend met een R. Het model is de uitvoering uit 2002, motor is gebouwd in december 2004. Het is mijn eerste motor. Rijbewijs moet ik nog halen, maar toen ik deze R850R zag, was ik meteen verkocht. Elke keer als ik nu achtjes en langzame slaloms ga oefenen op het parkeerterrein, weet ik nu tenminste waarvoor ik het doe. Ook tijdens de lessen is BMW altijd dichtbij, want ook al ploeter ik zelf op een Honda GSF 500, mijn instructeur zoeft majestueus achter mij aan op zijn R1150.

Tot ik mijn kaart in de zak heb, hoop ik hier op het forum veel nuttige info te vinden over mijn motor, met name onderhoud e.d., maar vooral ook veel voorpret bij het genieten van (bijna) BMW rijder zijn!

Hopelijk zien we elkaar snel op het asfalt!

Gr Reinder

Re: Nieuw

Geplaatst: 22 aug 2016, 22:55
door heinvandermeijs
Mooi verhaal Reinder. icon_welcome

[groet] Hein

Re: Nieuw

Geplaatst: 22 aug 2016, 23:45
door Ton1959
Hoi Reinder,
Wel leuk weer een R erbij. Veel plezier met je R850R en op het forum natuurlijk.

Re: Nieuw

Geplaatst: 24 aug 2016, 08:11
door Bert M
Van harte welkom op ons mooie RT-forum! Veel plezierige en veilige kilometers toegewenst _004

[groet]

Bert M

Re: Nieuw

Geplaatst: 24 aug 2016, 09:47
door EileRT
Hallo Reinder,

Van harte welkom op ons mooie RT-forum en _004 dat je nu al valt als een (boxer) blok voor de BMW! _004

Succes met de laatste loodjes om het motorrijbewijs te halen en daarna gaat de wereld op twee wielen voor jou open! Big RT Smile

[groet] Eilert