Pagina 1 van 1

TT-Assen

Geplaatst: 24 jun 2016, 20:48
door Marcel 1200rt
Mijn dochter had een leuk Vaderdagcadeau voor mij: 2 kaartjes voor de TT. Zondag gaan we en omdat dochterlief niet achterop mijn -1200- wil, gaan we met de auto. De enkele reis is 315 km en dat was een mooie rit met mijn -1200- geweest, maar ja. :lol:

Het zijn kaartjes voor op een talud. Op de plattegrond staan verschillende taluds. Wie kan mij vertellen waar ik het beste kan gaan staan (of op mijn campingstoeltje kan gaan zitten)?

En weten jullie hoe het met de reis is? Heeft iemand tips of het super druk wordt met veel files. Wat is dan een mooie aankomsttijd om de ergste drukte te mijden? Het programma begint om 8.40 uur met de trainingen. Het koningsnummer, de Moto GP, pas om 14.00 uur. Maar eigenlijk wil ik er zo vroeg mogelijk zijn. Overnachten in Assen of daar kamperen is niet mogelijk voor ons.

Heeft iemand goede tips?
(hup Valentino _004 )

Re: TT-Assen

Geplaatst: 24 jun 2016, 21:19
door Aalt
Ga je naar de after TT?

Re: TT-Assen

Geplaatst: 24 jun 2016, 21:27
door Marcel 1200rt
after TT? Wazda?

Re: TT-Assen

Geplaatst: 25 jun 2016, 07:03
door heinvandermeijs
ben een paar jaar geleden ook naar de TT geweest, we vertrokken s morgens om 7 uur vanuit Tilburg. Het is naar Assen vanuit hier dik 2 uur rijden. En hoe dichter we bij de circuit kwamen hoe drukker het werd. Het waren wel veel motoren, maar die zwermen ook dan over heel de snelweg. Auto's reden voorzichtig om er maar ongestoord tussen door te rijden.

De terugweg wordt voor een auto een ramp, want er staan dan vele tientallen km's file waar continue motorrijders doorheen laveren.

Succes en veel plezier. Ik zou proberen jou dochter over te halen om toch op de brommert te gaan. Al is het alleen al om 's avonds nog redelijk op tijd thuis te komen ipv midden in de nacht

Re: TT-Assen

Geplaatst: 25 jun 2016, 16:28
door Wim1961
Hoi Marcel,

Ik vertrek morgen vroeg om 05.30 uur gezamenlijk met een motorvriend van mij met mijn BMW vanuit Landgraaf naar Assen. Hij is een verstokt Yamaha fan (en heeft de vrijkaartjes bij Yamaha gewonnen) en ik zal dit morgen wel de hele dag horen. Maar ik bewonder Rossi zijn rijstijl overigens wel.
Zojuist heb ik me de plattegrond van het circuit uitgeprint en ben er ook nog niet uit waar ik zal gaan staan. (Ossebroeken of Duikersloot) Wel adviseer ik je om vroeg te vertrekken, zeker als je niet in de file wil gaan staan.
Laten we hopen dat het een mooie, spannende en ook een beetje droge TT gaat worden.

Veel plezier.

Gr. Wim

Re: TT-Assen

Geplaatst: 29 jun 2016, 18:58
door Marcel 1200rt
Het was een belevenis. Wim en Hein nog bedankt voor jullie reacties. Ik ben om half zes vertrokken en was er om 9 uur maar dat was niet op tijd om een mooie plek op een talud te vinden. Het was geweldig om mee te maken hoe hard die mannen de bochten in vliegen en hoe populair Rossi is. Telkens als hij inhaalde begon iedereen te juichen. -top-

Volgend jaar ga ik zeker weer, maar dan op een tribune.

Re: TT-Assen

Geplaatst: 29 jun 2016, 21:17
door heinvandermeijs
graag gedaan Marcel

Re: TT-Assen

Geplaatst: 30 jun 2016, 20:02
door Wim1961
In het verleden heb ik op de hoofdtribune gezeten. Is een flink stuk duurder maar wel comfortabeler. Het talud was door de regen glad, zelf ben ik met mijn 2 meter lengte gevallen en naar beneden gegleden. Zat vol met de modder maar had zelf gelukkig niks. Zal wel een lachwekkend gezicht zijn geweest.
De terugreis met de motor ging goed omdat de automobilisten ruim plaats maakten voor de motoren.
Was toch weer leuk om erbij te zijn geweest.

Re: TT-Assen

Geplaatst: 28 jan 2017, 20:07
door Marcel 1200rt
Voor dit jaar heb ik zitplaatsen op de Bult-tribune Big RT Smile Big RT Smile Big RT Smile