Pagina 1 van 1

niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 13:34
door Singha
http://www.112meerlanden.nl/2016/05/19/ ... risavenue/ vanuit het SpaarneZiekenhuis
Met reflectie kleding en helm ,,, wel blij dat ik goede kleding aan had,.

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 14:16
door Mark1200rs
Balen dit. Nooit leuk om zo de media te halen! Hoop dat je er snel weer bovenop bent _004

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 15:52
door R1nus
Dat is balen zeg, ik hoop dat je verwondingen niet ernstig zijn :cry: en dat je snel weer gezond op de been bent.
Veel sterkste toegewenst _004

[groet]
Rinus

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 16:47
door Dirky
Hopelijk ben je snel weer beter Singha.

Beterschap

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 17:16
door Nico4sen
Gelukkig kun je dit al weer posten. Lijkt mij een positieve stap richting het weer opstappen. Ik wens je een voorspoedig herstel.

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 17:41
door jaapwess
Balen hoor... sterkte!

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 17:50
door pieter.
Sterkte,

Je hebt een flinke schuiver gemaakt, je kleppendeksel is totaal weggeslagen.

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 18:25
door Bert33
Sterkte en beterschap!

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 18:56
door strik
Whoow...de angst van iedere motorrijder. Sterke en snel weer opstappen als dat weer kan. -top-

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 21:19
door EileRT
Ook ik sluit mij aan in de rij van steunbetuigingen . . . van harte beterschap! Gelukkig kan je jouw verhaal hier nog posten. Je motor is te vervangen, jij niet!

Sterkte man!

Eilert

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 21:25
door Bart51
Sterkte!
Allereerst met je gezondheid en vervolgens met het herstel van je motor!

Groet Bart

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 21:34
door concours
Beste schuiver man, idd kleppendeksel links helemaal weg. Koffers afgebroken en de nodige kunststofdelen flink beschadigd. Neigt naar een Total loss ongeval.
Beterschap (de spierpijn houdt vaak het langst aan) _004

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 24 mei 2016, 23:56
door Wullum
Da's mooi kl*te!
Kan me voorstellen hoe je je moet voelen, lijkt precies op het gevalletje wat ik 3 jaar geleden in België meemaakte, -850- total-loss...
Beterschap en succes met de verzekering!

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 25 mei 2016, 01:21
door Jeroen1969
Van een mede revaliderende RT-forum gebruiker (je zit nog net mijn sokken op die foto): ook mijn medeleven en beterschap gewenst! Het vervelende is ook die hele nasleep die daar bij komt kijken en je er bij "cadeau" krijgt, schade verhalen op de tegenpartij, wordt de motor natuurlijk getaxeerd, wat gaan ze doen? Gaan ze hem "economisch total loss" verklaren? Krijg je dagwaarde uitgekeerd, moet je toch op zoek naar een ander. Dubben-bubben-dubben, misschien toch maar het overblijfsel voor weinig van de verzekeringmij terugkopen en op laten knappen, etc, etc. Of dan toch maar proberen het positieve er van in te gaan zien en op zoek naar een goede tweedehandsie (meteen een klappie jonger). Gedoe waar je ook niet op zit te wachten lijkt me.

Enig idee wanneer je zelf weer fysiek in staat bent om te gaan sturen?

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 25 mei 2016, 07:39
door Bert M
Het blijft altijd weer schrikken dit soort berichten! Allereerst natuurlijk van harte beterschap toegewenst! Veel sterkte met het herstel en natuurlijk ook met de afwikkeling.

[groet]

Bert M

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 25 mei 2016, 08:37
door michaelb
Hoi Singha,

Allereerst veel sterkte en een voorspoedig herstel gewenst. Ik hoop dat de fysieke schade beperkt blijkt en dat de zin in motorrijden er niet minder van wordt!

Goed dat we dit met elkaar delen. Het laat bij elk verhaal weer zien hoe kwetsbaar je bent en dat je nergens écht op kunt vertrouwen. Zelfs niet je fluoriserende gele kleding en helm. Ik voel me daardoor, net als de andere forumlezers, weer dubbel gewaarschuwd.

Michael

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 25 mei 2016, 08:40
door Nexxo
Sterkte en beterschap
Groet Har


Hartelijk groeten van iPhone aan alle forumleden

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 25 mei 2016, 10:41
door JOS WRSM
Beste Singha en ook Jeroen1969

Heel veel sterkte en spoedige beterschap gewenst.
Jullie hebben een PB ontvangen . . .
Singha schreef:http://www.112meerlanden.nl/2016/05/19/ ... risavenue/ vanuit het SpaarneZiekenhuis
Met reflectie kleding en helm ,,, wel blij dat ik goede kleding aan had,.
Jeroen1969 schreef:Van een mede revaliderende RT-forum gebruiker (je zit nog net mijn sokken op die foto): ook mijn medeleven en beterschap gewenst! Het vervelende is ook die hele nasleep die daar bij komt kijken en je er bij "cadeau" krijgt, schade verhalen op de tegenpartij, wordt de motor natuurlijk getaxeerd, wat gaan ze doen? Gaan ze hem "economisch total loss" verklaren? Krijg je dagwaarde uitgekeerd, moet je toch op zoek naar een ander. Dubben-bubben-dubben, misschien toch maar het overblijfsel voor weinig van de verzekeringmij terugkopen en op laten knappen, etc, etc. Of dan toch maar proberen het positieve er van in te gaan zien en op zoek naar een goede tweedehandsie (meteen een klappie jonger). Gedoe waar je ook niet op zit te wachten lijkt me.

Enig idee wanneer je zelf weer fysiek in staat bent om te gaan sturen?

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 25 mei 2016, 16:31
door HansD
Balen, veel sterkte en beterschap.
Hoe is het met je?

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 25 mei 2016, 20:36
door r1100_1996
Sterkte en ik hoop dat het beter met je gaat

Afbeelding


Groeten Andre

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 25 mei 2016, 22:32
door Eric r1200rt
Beterschap (beiden)

Eric

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 26 mei 2016, 22:51
door Markus
Beterschap singha! Had het artikel al in het plaatselijke suffertje gelezen.
Is een beste klap geweest op een redelijk ' gevaarlijk' en onoverzichtelijke weg.

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 27 mei 2016, 14:18
door Arjan W
Beterschap en veel succes met het herstel en alle sterkte met de afhandeling. Gelukkig kan je nog posten :).

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 28 mei 2016, 20:19
door Ton1959
Beterschap Singha

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 29 mei 2016, 19:09
door zadkine
Ook van mij beterschap voor je,

Zadkine

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 29 mei 2016, 21:22
door Ares
Beterschap!


Gerhard

: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 03 jun 2016, 19:46
door Singha
Hallo,,,
Geweldig alle reacties van jullie allemaal, geeft mij zeker een goed gevoel.
Hoe het met mij gaat? ik ben gelukkig uit het ziekenhuis na een week tstaate zijn platgespoten en onderzoeken, nu thuis verder ook aan de morfine en andere pijnstillers.
Ik heb schouderletsel ea gebroken blad, , sleutelbeen dus mijn schouder zit nergens meer aan vast,,,, gebroken ribben en overal gele plekken.
Er komen inderdaad veel zaken op mij af zoals verzekering Politie advocaten, enz zaken die geregeld moeten worden maar al hun hulp is welkom.
Van de ene op andere minuut verandert je leven compleet van een zwarte schim van links een klap naar de trauma kamer in het ziekenhuis ertussen zitten slechts fragmenten.
De rt is waarschijnlijk wel loss financieel dan, l cilinder is geheel stuk kleppen enz, hoe dit plaatje er financieel uit komt te zien weet ik niet maar kost altijd geld rijden zal er dit jaar niet meer in zitten.
Mijn knalgele helm,verlichting enz mochten niet baten ben wel heel blij dat ik zoals altijd zeer goede kleding droeg anders was er veel meer letsel geweest.

Van de veroorzaker taal noch teken ,dat snap ik gewoonweg niet maar zal wel aan mij liggen.
Voor nu rest mij slecht herstellen dmv rust en tijd en morfine.

Mensen ,,bedankt voor jullie reacties, ,
Mark,

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 04 jun 2016, 01:03
door EileRT
Beste Mark,

Je moet weten dat je hier gesteund wordt door jouw forumvrienden, dat zijn wij met z'n allen. Wij kunnen ons goed voorstellen wat er in je omgaat, de pijn en de wending die jouw leven neemt na zo'n ongeluk.

Dat de veroorzaker tot op heden niets van zich heeft laten horen is in mijn beleving ronduit teleurstellend. Het is een gebrek aan inleving en hoewel de pijn voelbaar blijft, zou een blijk van medeleven van zijn of haar kant, "verzachtend" werken.

Nogmaals heel veel sterkte en steun toegewenst op weg naar een goed herstel!

Eilert
Singha schreef:Van de veroorzaker taal noch teken ,dat snap ik gewoonweg niet maar zal wel aan mij liggen.

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 04 jun 2016, 05:56
door Inspector Gadget
Wat een verhaal en wat een enorme klappeRT zal dat moeten geweest zijn.
Gelukkig dat het nog relatief "goed" is afgelopen, als ik het zo allemaal lees.

Dat je van de veroorzaker niets vernomen heb, kan ik als (helaas) "ervaringsdeskundige" bevestigen, jammer genoeg.
Niet echt fraai, om het ff netjes te zeggen.
Maar wie weet hoeveel schaamte en ontsteltenis er is aan de andere kant, sommige kunnen daar heel moeilijk mee omgaan en kiezen de "gemakkelijke" weg. Dat kán natuurlijk ook. Maar, nogmaals, niet echt fraai natuurlijk. Waarmee ik die houding dus zeker niet goed praat!
Als het niet face-to-face kan, doet een kaartje ook wonderen, denk ik zo.
(maar misschien heeft de tegenpartij jou contact-gegevens niet, want die worden in verband met de privacy ook niet zomaar gegeven door de politie, de verzekering, ziekenhuis e.d.)

Maar het zijn dus zoals aangegeven, ook mijn ervaringen dat je heel vaak niets hoort, behalve van hun verzekering.
Echter, maak er niet een te groot punt van dat jij daar mogelijk (ooit) last van krijgt, nu of later.
(ook daarin heb ik helaas een "ervaringsdeskundige")
Je bent nu bezig met het lichamelijke herstel maar geef ook jezelf de mentale ruimte om het te verwerken.
Want jij zult ook enorm geschrokken zijn, schat ik zo in.
En je familie ook natuurlijk.

Wat ik probeer te zeggen het ligt zeker niet aan jou!

Hopelijk een voortvarend herstel en dat je dit zwarte hoofdstuk snel kunt afsluiten.

We denken aan je!

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 04 jun 2016, 08:29
door Bert M
Beste Mark,

Poeh, dat is een hoop lichamelijke schade. Het allerbelangrijkste is herstel en revalidatie. De motor is altijd te vervangen; een gezond, goedwerkende lichaam is een kwestie van tijd en zorg.

Dat je nog niets van de wederpartij gehoord hebt is inderdaad een pijnlijke bijkomstigheid. Echter, het kan zomaar zijn dat deze persoon voorlopig niet eens contact met je mag opnemen van de verzekering, in verband met schuldvraag en aansprakelijkheid... We leven in barre tijden voor wat betreft menselijkheid!

Ik sluit mij aan bij wat Eilert terecht schrijft: Het RT-forum staat achter je en weet je daardoor gesteund!

Sterkte

Bert M

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 04 jun 2016, 10:46
door Singha
Hallo,

Bedankt voor de reacties allemaal, , er zijn er die dit al eens eerder meemaakte lees ik.
voor mij was dit nieuw terug naar af in een seconde, toen ik bijkwam hoorde ik wel mensen praten waaronder de bestuurder volgens mij heeft hij mijn vrouw zelfs gebeld met zijn mobiel.
Het geen contact opnemen gaat er dus bij mij niet in ,, schaamte?stuur een bloemetje of een kaartje.
Mensen die mij alleen van gezicht kende hebben het ziekenhuis gebeld en mij ook gevonden,
de bestuurder heeft zelfs een brief gekregen met mijn gegevens.
Dit deel snap ik dus niet .

het mooie weer komt eraan dat scheelt dus rij voorzichtig en kleed je goed aan...

Allen Bedankt,,,,,

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 05 jun 2016, 02:58
door Inspector Gadget
Niet te lang op kauwen, maak je niet sappel. (ik weet het, ik weet het, niet echt gemakkelijk..)
Het is nu eenmaal de huidige maatschappij waar het meer om de ik-ik gaat met relatief weinig compassie voor de medemens.
Zet het van jou af, hoe lastig dat ook moge zijn.
En focus op je herstel, want er zal genoeg andere zaken op je afkomen.

Tot zover de koude-grond psychologie. ;)

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 07 jun 2016, 21:02
door Singha
Hallo, mensen ,

Dit weekend een gigantisch mooie kaart van RT-forum gekregen ,heel leuk en Jos, hiervoor met name bedankt.
Motor is loss en kan hem ook niet zelf opknappen en er is wel heel veel stuk ook deze RT zal wel naar de sloop gaan.
Echt zonde want dit was een zeer goed rijdende RT niks bijzonders maar gewoon GOED in het begin wat kfr perikelen maar na wat greepjes beestachtig goed.
Nu kan ik mij zoals Gadget al zei richten op mijn herstel al ben ik bang dat rijden er dit jaar niet meer inzit.
Er komt zeker weer een andere 1150 of 1200 maar dat is wanneer ik beter ben moet mij dan weer even verdiepen in de aankooptips van bv een 1200 daar weet ik weinig van.
Dit ongeval heeft ook mij weer laten zien hoe blij we hier moeten zijn met onze hulpverlening en ziekenhuizen voor iedereen in mijn geval niets dan lof..

nogmaals bedankt iedereen

Groeten Mark

Re: niet gezien,, ritje ziekenhuis

Geplaatst: 08 jun 2016, 09:28
door Jeroen1969
Met die aankooptips kunnen ze je hier op het forum goed helpen. Bij de rubriek "Even voorstellen" komen regelmatig berichten voorbij van forum deelnemers die toch een fraaie slag wisten te slaan. Recent iemand die een R1200RT van 2007 met nog slechts 19.600 km op de telleRT en een complete onderhoudshistorie, inclusief facturen.
Heeft toch ook iets leuks, dat uitzoeken van je "nieuwe" fiets, iets om naar uit te kijken. Laat dat ook een motivatie zijn om snel te herstellen! Kan geen kwaad om, als "voorpret" nu al eens naar www.veilingkijker.nl te gaan en "R1200RT" in het zoek venstertje te toetsen. . . Krijg je al een aardig beeld van hoe de markt in elkaar zit en wat je prijstechnisch kan verwachten.

Ik heb aanzienlijk meer geluk gehad met mijn ziekenhuis bezoekje van vorige maand dan jij. Komende maandag wordt ik doorgelicht en krijg ik zeer waarschijnlijk groen licht om de dinsdag daarop weer eens voorzichtig een stukje te gaan sturen. Daarbij ga ik wel gebruik maken van een "losse" rugprotector met geïntegreerde niergordel. Als dat zo mag lopen, heb ik een klein maandje niet kunnen rijden.

Jos: ook op deze plek van mij ook hartelijk dank voor de kaart, mooi kunstzinnig exemplaar! Top gebaar, word zeer gewaardeerd. (Mark: een 1200! Wel met waterkoeling, dat zal voor ons allebei nog wel een paar jaartjes gaan duren).