Pagina 1 van 1

Even voorstellen

Geplaatst: 11 jul 2015, 01:36
door etpook
Hallo BMWers,

Ik rij al sinds mijn 19e motor, in volgorde: Kawasaki ltd 454 (1jr), Honda Shadow 750 (2jr), Intruder 1400 (17jr), Bulldog BT1100 (momenteel te koop) en nu sinds deze week in het bezit van mijn R1200RT nov 2009 en jawel ook ik een ex politie model -top- .
Na alle voorgaande modellen is dat wel ineens een enorm vehicle om mee te rijden. De eerste meters dacht ik zelfs dat de motor vooruit bleef gaan terwijl ik de bocht in draaide omdat ik geen vaste kuip gewend ben. Ik ben tot deze keuze gekomen omdat ik afgelopen 7 jaar eigenlijk alleen nog woon werk verkeer rijd (het hele jaar door tot er sneeuw/ijzel ligt dan pas pak ik de auto of trein). Met de vorige motor kon ik gemakkelijk tussen de files door manoeuvreren wat nu net iets moeilijker is geworden met deze volle kuip. Maaaaar dat zal hopelijk in de winter een ander voordeel gaan opleveren samen met de handvatverwarming. Na een week rijden begint het al te wennen, hoewel de rotonden nog niet als met de Bulldog genomen worden.

Aangezien ik nog wel wat vragen heb over de motor, hoop ik via dit forum nog wat meer info over mijn motor te weten te komen.

Tot schrijfs en gegroet.
René (46 jaar)

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 11 jul 2015, 06:34
door WaltzingMatilda
Veel plezier hier ennuh hier kom je vast en zeker meer over de RT te weten :mrgreen:
En wat die rotondes betreft, gewoon met trekkende motor nemen.... zoals trouwens ieder bocht _004

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 11 jul 2015, 09:23
door Nico4sen
Welkom op dit informatieve en gezellige RT-forum. Jouw R1200RT lijkt erg veel op die van mij toen ik hem net had gekocht. Veel plezier ermee

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 11 jul 2015, 12:05
door Bert M
Van harte welkom op ons mooie RT-forum! We wensen je veel lees- en rijplezier toe _004

[groet]

Bert M

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 11 jul 2015, 20:49
door EileRT
Hallo René,

Van harte welkom op ons enige echte RT-forum en veel plezier met jouw -1200- -P ! Big RT Smile

[groet] Eilert

Re: Even voorstellen

Geplaatst: 05 aug 2015, 13:24
door Franky
Welkom, heel veel plezier en veilige kilometers gewenst ;)