Pagina 1 van 1
Origineel regenhoes tanktas BMW ?
Geplaatst: 22 jun 2015, 22:04
door 1-handed
Tijdens onze vakantie hebben we een dag zoveel regen gehad dat de spullen in de tanktas ( origineel BMW ) rond dreven
Iemand nog een regenhoes tip ?
Re: Origineel regenhoes tanktas BMW ?
Geplaatst: 22 jun 2015, 22:55
door jpauwels
Misschien een beetje out of the box, maar bij de outdoor winkels zijn voor allerlei soorten day packs regen hoezen te krijgen, misschien is dat een idee?
Sent from my iPad aan alle forumleden
Re: Origineel regenhoes tanktas BMW ?
Geplaatst: 22 jun 2015, 23:11
door Inspector Gadget
Zover mij bekend bestaat er geen OEM regenhoes voor de BMW tanktas, want de tanktas heeft een "built-in raincover", geeft Herrn BMW zelf aan. :shock:
Heb wel eens gezien dat Touratech verschillende soorten raincovers heeft/had die mogelijk zouden kunnen passen.
Maar je zou eens kunnen gaan kijken (!) of dit mogelijk past;
http://shop.touratech.nl/rain-cover-for ... -bags.html
Ikzelf heb de onhebbelijkheid alles in plastic tasjes te doen, soms voorzien van herbruikbare zip-ties (zoals laatst verkocht door de Lidl) en dan pas te verstouwen in de bagage-plekken.
Zelfs als ik koffers gebruik.

Re: Origineel regenhoes tanktas BMW ?
Geplaatst: 23 jun 2015, 09:08
door Dingeman
Gewoon een grote plastic boodschappentasje in je tanktas meenemen voor dergelijke gevallen. Goed opgevouwen neemt dit nauwelijks plaats in.
Re: Origineel regenhoes tanktas BMW ?
Geplaatst: 23 jun 2015, 12:29
door bmwalter
Bij de tanktas van een

of

wordt (of werd) een waterdichte hoes bijgeleverd met een prachtig doorzichtig stuk zodat de (losse) kaartenmap goed leesbaar blijft. Bij de tas van de

zou dat niet nodig moeten zijn: die heeft een waterdichte voering (die je dan wel dicht moet knopen) en een kaartenvak dat waterdicht afgesloten kan worden met klittenband.
Zowel op de

als op de

geen problemen gehad met inslaande regen. En er zijn toch wel eens wat hoosbuien over mij en de tanktas heen gekomen.
Re: Origineel regenhoes tanktas BMW ?
Geplaatst: 26 jun 2015, 15:15
door Arjan W
Hallo,
Misschien een rare tip, maar probeer eens bij een bever of een andere outdoorshop een regenhoes voor de rugzak.
Deze zijn ook nog wel eens los te krijgen. Misschien is een goede stevige plasticzak wel de oplossing.
Als ik op vakantie ga doe ik al mijn bagage in het plastic. Dan weet ik 99.9% zeker dat het droog blijft.
Groet,
Arjan
Re: Origineel regenhoes tanktas BMW ?
Geplaatst: 26 jun 2015, 15:24
door Inspector Gadget
-top-
Goede tip, Bever heeft veel, heel veel.
Een snoepwinkel wat dat betreft.
Een plastic tas heeft ook als voordeel dat je met meerdere plastic tasjes de verschillende dingen kunt scheiden in functie/noodzaak.
Waardevolle spullen in 1 tas, de handige en niet kostbare spullen in een andere tas. Bijvoorbeeld.