Pagina 1 van 1

R1150RT tankdop-slot vervangen

Geplaatst: 09 mar 2015, 21:16
door Baird
Een déjà vu vandaag: weer is het deksel van de tankdop afgebroken, metaalbreuk van het scharnier, dacht dat het een incident was bij mijn R1100RT ergens in de vorige eeuw maar nu dus weer. Ondanks regelmatig smeren en het deksel dichtdrukken net het sleuteltje omgedraaid.

Of ik ben het vergeten of de dealer heeft het destijds gedaan maar: iemand een hint hoe ik het huidige slot overzet in de nieuwe tankdop? Ons RT-forum en de manual geven geen oplossing, echt hakken ga ik pas als de nieuwe binnen is.

Re: R1150RT tankdop-slot vervangen

Geplaatst: 13 mar 2015, 09:02
door Wullum
Ik zal vanavond eens in mijn Haynes boek kijken...
Op de interwebs kom je er iig geen disassmebly videos o.i.d. van tegen...

Re: R1150RT tankdop-slot vervangen

Geplaatst: 13 mar 2015, 11:00
door DesertStrom
Helpt dit ?:
Afbeelding

Re: R1150RT tankdop-slot vervangen

Geplaatst: 13 mar 2015, 14:48
door Baird
Uiteindelijk bij de Knalpot een tweedehandsje gekocht en de heren hebben even het slot overgezet, bleken uiteindelijk een paar schroefjes te zijn, maar ook voor iemand zoals ik die wel eens krukassen en drijfstangen in zijn hand heeft toch van te voren wel even weten hoe het in elkaar zit :mrgreen: Iedereen bedankt!