Pagina 1 van 1

GEWEEST: RT FORUMTOUR ZUID 2015 - 4 oktober 2015

Geplaatst: 08 mar 2015, 18:02
door Baird
RT ForumTour Zuid 2015


Na afwezigheid in 2014 wegens omstandigheden is hij er weer in 2015!

Op de eerste zondag van oktober (de 4de) zal traditiegetrouw de BMW RT ForumTour Zuid verreden worden. De route is wederom een rondje om Breda waarbij we in het grensgebied van Nederlands Brabant en Belgisch Brabant gaan rijden, het is grotendeels een andere route dan 2012, ik mag wel zeggen stukken mooier!


Routes toegevoegd inclusief Startpunt.
Hèt Pannekoeckershuys
Navigeer naar het wayoint P uit de routebestanden, parkeren dus aan de achterzijde.

Ik ben vanaf 9:45 aanwezig, er is dan koffie, thee en appelgebak voor de liefhebbers. Vertrek rond 10:45 -11:15 voor de toer.
Lunch kan men nemen in Meerseldreef, Meer, Hoogstraten en waar je zoal onderweg iets leuks tegenkomt.
Na afloop nog gelegenheid voor een (fris)drank en dan weer naar huis!

En probeer alsjeblieft in kleine groepjes van 4-5 motoren te rijden i.p.v. een lange colonne _005
Komt er een sneller groepje achterop: laat die even voorbij zodat een ieder een prettig tempo kan rijden.

UPDATE:

12-09-2015:
Vandaag hebben we de korte route gereden en we passen het plan wat aan:
1) De lange route vervalt, hij is te lang voor een gezellig dagje rijden als je ook nog van de andere kant van het land komt en weer naar huis gaat. Voor de liefhebbers kan ik hem nog wel een keertje posten.
2) De korte route hebben we wat aangepast en is vanaf nu dus DE route.

Hij is gepost in de bekende formaten _005

Flinke tip van de sluier voor de niet-gps'ers :mrgreen:
Afbeelding

DEELNEMERS
01 - bertterp
02 - smurf
03 - ToineD
04 - Baird
05 - Jos WRSM
06 - RhoShae
07 - bmwalter
08 - Kawasuki
09 - Snellecees
10 - Guusvb
11 - aartjan
12 - CCvW
13 - WernerB
14 - stockie
15 - beckysmile
16 - Franky
17 - basplehn
18 - Menno_Motor
19 - biker
20 - Tourist64
21 - rob55

Re: RT FORUMTOUR ZUID 2015 - 4 oktober 2015

Geplaatst: 04 okt 2015, 17:04
door JOS WRSM
De dichte mist in de morgen dreigde roet in het eten te gooien maar om 09:20 uur heb ik het er toch maar op gewaagd.
Bij Utrecht trok de mist op en ging een heerlijk herfstzonnetje schijnen en dat heeft hij de gehele dag dan ook gedaan.
Omstreeks half elf kwam ik aan op de treflocatie. De opkomst was ondanks de mist toch nog best groot.
Eerst gezellig met z'n allen aan de koffie en de appeltaart.
Samen met Werner en Toine de erg leuke route gereden en in België lekker geluncht.
Omstreeks 15:30 uur weer terug bij de treflocatie en daarna weer huiswaarts.

Superleuke rit en prima tourgezelschap; Werner _004 Toine _004 .

Helaas van mijn kant dit keer geen beelden, want voor de tweede maal dit jaar gaf de GoPro de geest. "Waypoint: hij komt er weer aan hoor!!"
De enige opname die GoPro nog gemaakt heeft staat hieronder en getuigt van de mistige omstandigheden bij mijn vertrek uit Diemen . . . :twisted:

Bert _004 , bedankt maar weer !!

Re: RT FORUMTOUR ZUID 2015 - 4 oktober 2015

Geplaatst: 04 okt 2015, 23:10
door Baird
Dames en heren: het was me een genoegen dat jullie vandaag in zulke grote getale zijn gekomen voor de jaarlijkse RT Forumtour Zuid, altijd leuk als je wat roept dat jullie dan ook echt komen _004

We hebben prachtig weer gehad, gelachen naar de Brabantse stuifklei die bij gebrek aan regen echt stuifklei bleef, lunchen in België en via een slinger weer terug naar Nederland.

En voor de jonge honden: pas op met overstekende heggen -naughty-

Tot volgens jaar!

Re: RT FORUMTOUR ZUID 2015 - 4 oktober 2015

Geplaatst: 04 okt 2015, 23:37
door Adam
Dank voor het regelen Bert _004
Was een mooi, niet mistig dag! en gelukkig was het droog. Leuk om weer wat bekenden te zien.

gr
Adam :D :D

Re: RT FORUMTOUR ZUID 2015 - 4 oktober 2015

Geplaatst: 05 okt 2015, 09:43
door WernerB
Beste Bert,
Het was een waar genoegen om deze prachtrit te rijden. Jammer dat voor een aantal de weersomstandigheden roet in het eten gooide. Bij ons zat het weer 100% mee; zonovergoten!
Dank ook aan Jos Wrsm en Toine voor hun top-gezelschap! _004 Prima gereden en goed geluncht in Meersel-Dreef. Leuke bediening....... ;)
Tot de volgende x!

Enne.....excuses van Therese dat zij er niet bij was.....zij mocht thuis op oma passen! :D
Ze is er de volgende x gewoon weer bij hoor! Therese bedoel ik....niet oma! :)

Re: RT FORUMTOUR ZUID 2015 - 4 oktober 2015

Geplaatst: 05 okt 2015, 10:57
door CCvW
Het was een hele leuke rit! Helaas zijn Thijs en ik de rest kwijtgeraakt, maar we hebben lekker doorgereden. Ik wil ook nog even mijn excuses aanbieden aan de bestuurder van de zilveren R1100RT (net xenon), waarvan de achterste passagier een fluoriderend jasje aanhad, omdat ik asociaal hard door de tunnel heb ingehaald over de doorgetrokken rijbaan. Pardon.

Re: RT FORUMTOUR ZUID 2015 - 4 oktober 2015

Geplaatst: 05 okt 2015, 19:52
door Beemer-Tycoons
Hoi Bert,

Bedankt voor het regelen van het prachtige motor weer en het gezellig samen genieten van de mooie route.
Gelukkig was mijn vaste duovrouwtje ook van de partij na wat gezondheid problemen.
Helaas had ik na de lunch-stop in Hoogstraaten een indicatie dat mijn achterband druk verlies had en na een visuele controle bij het pannenkoek huis niks gevonden en dachten we dat het aan de batterij van de bandenspannings censor lag maar bij thuis komst de spanning gecontroleerd en die was inderdaad erg laag en na grondige inspectie toch een klein spijkertje in de zijkant van het loopvlak gevonden. :evil:
Dus komende week naar de bandenboer om een andere slof te laten monteren.

Verder een uiterst geslaagde dag Toppie. _004

Re: RT FORUMTOUR ZUID 2015 - 4 oktober 2015

Geplaatst: 05 okt 2015, 20:15
door beckysmile
Bert,

het was een mooie dag, met, komende vanuit het verre zuiden, alleen wat mist vanaf Tilburg. We hebben lekker kunnen rijden , en weer bijgekletst met wat mensen, en weer nieuwe forumleden ontmoet (misschien hadden we ze al gezien in mei, maar waren we ze weer vergeten). Hopelijk hebben we over 2 weken ook zo'n goed weer in de Eifel, en voor wie er zin in heeft, aansluiten is uiteraard altijd nog mogelijk.

Groet, Aad