Vandaag was het weer prachtig weer om te toeren, en dat heb ik dan ook maar weer gedaan, eerst even bij Ruud de Jong in Enkhuizen gekeken en toen richting Volendam, Monnickendam richting Huizen, dat was de bedoeling.
Heb al heel wat kilometers met verschillende motoren, en ook in verschillende landen gemaakt, maar Amsterdam eigenlijk altijd zo veel mogelijk vermeden, en dit vooral vanwege al die trams,(wat een boer niet kent) en hoe het kan

Eerst zoveel mogelijk de rails vermeden maar op een gegeven moment kon ik niet anders en moest er dus overheen rijden, dus niet dwars :roll: maar in de lengte met de rail mee, en wat is me dat meegevallen je verneemt het nauwelijks :-)
Voor degenen die daar wonen of vaak komen is dit waarschijnlijk een raar verhaal, maar voor een jongen van het platteland een hele belevenis.
DUS
